В рамках програми «Велике будівництво» на Житомирщині продовжують розбудовувати спортивну та дорожню інфраструктуру.

Зокрема, у Радомишлі повністю реконструювали спортивний комплекс «Динамо», у якому займається близько 200 дітей. В яких умовах відтепер займаються діти приїхали подивитися народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко.

«Сьогодні ми бачимо, що кожна громада отримує ті об’єкти, про які раніше навіть не могла мріяти. Далеко не в кожному районному центрі були ті об’єкти, які сьогодні будуються. Сьогодні ми бачимо спортивний комплекс «Динамо», ви бачите повну реконструкцію, бо ця будівля побудована у 75 році. Були добудови здійснені, з’явився балкон, повністю все сучасне, від старого залишилися лише стіни. Все з нуля було зроблено, це і є «Велике будівництво» президента Володимира Зеленського», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Нова спортивна зала, роздягальні та балкон для глядачів – сьогодні в оновленому спорткомплексі є все для комфорту юних спортсменів.

«Завдяки підтримці влади й президента по програмі «Велике будівництво» за три роки тут оновили майже повністю спорткомплекс. Тут і до цього було багато дітей, а в таких умовах буде ще більше – це супер для дітей», — ділиться директор Радомишльської ДЮСШ Олег Гончаренко.

За сприянням народної депутатки України Тетяни Грищенко, біля спорткомплексу «Динамо» побудували нове футбольне поле зі штучним покриттям. Вона домоглася виділення цільового фінансування з держбюджету.

«Ті кошти, які були виділені за сприянням народного депутата підуть на користь всім. У першу чергу, нашим дітям та дорослим. Якщо ми залучимо на спортивні майданчики або спортивні зали, стадіони якомога більше нашої молоді — це буде наша велика заслуга», — каже Радомишльський міський голова Володимир Тетерський.

Також Тетяна Грищенко зазначила: будівництво доріг — це одне з надважливих питань для команди президента, тому за два роки дорога Малин — Кочерів буде побудована.

«30 років всі ініціювали, але ніхто не міг дійти до цього. Вже латка на латці, люди кричуще заявляють про те, що цю дорогу потрібно зробити. Ми разом з командою, з Арсенієм Пушкаренком ми відновимо справедливість і зробимо цю дорогу», — говорить народна депутатка України, фракція «Слуга Народу» Тетяна Грищенко.

За словами народного депутата України Арсенія Пушкаренка, дорога Малин — Кочерів буде побудована за усіма сучасними стандартами та об’єднає дві великі громади.

«Рівень будівництва доріг сьогодні зовсім інший, ніж був раніше. Наразі він відповідає європейським стандартам, не просто кидається асфальт, який злазить після зими. Сьогодні докладаються всі зусилля, щоб вся Україна була дорогами зшита, і всі дороги були безпечні та комфортні», — народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Кожна громада заслуговує на якісну інфраструктуру, а завдяки програмі «Велике будівництво», сьогодні це реально зробити — запевнив Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram