75e8e5695855cb277c167680bb3cb5d2 preview w440 h290 - Верховна рада призначила Ляшка міністром охорони здоров’я, всі житомирські мажоритарники були «за»

Верховна рада призначила головного санітарного лікаря Віктора Ляшка міністром охорони здоров’я.

Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні 20 травня 2021 року.

«Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доповів подання про призначення Ляшка В.К. Міністром охорони здоров’я України і попросив народних депутатів його підтримати. Головуючий надав слово для виступу кандидату на посаду Міністра охорони здоров’я Віктору Ляшку. Він зазначив, що пріоритетом для нього у роботі є подолання коронавірусної хвороби. Віктор Ляшко відповів на запитання народних депутатів. Голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький доповів рішення Комітету, який 18 травня розглянув подання Прем’єр-міністра про призначення Міністром охорони здоров’я Віктора Ляшка і прийняв рішення рекомендував Верховній Раді підтримати подання», — йдеться у повідомленні пресслужби парламенту.

За пропозицію призначити Віктора Ляшка міністром охорони здоров’я проголосували 262 народні депутати. З п’яти депутатських фракцій за це призначення голосували лише депутати він «Слуги народу», також пропозицію підтримали депутатські групи «Партія «За майбутнє» та «Довіра». Всі шестеро нардепів-мажоритарників від Житомирської області проголосували «за».

Нагадаємо, на позачерговому пленарному засіданні Верховної ради 18 травня 2021 року депутати підтримали подання прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я

Як повідомляв Житомир.info, заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко двічі приїздив у Житомирі, щоб звільнити Зіновія Парамонова з посади керівника державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України». 6 травня 2020 року до Житомирського ОЛЦ завітав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко і розпорядився підготувати наказ про звільнення Зіновія Парамонова. Колектив Житомирського лабораторного центру назвав звільнення Парамонова «політичним» і підготував звернення до президента з проханням не допустити цього. Врешті Парамонов залишився на своїй посаді. Але 18 червня Віктор Ляшко знову приїхав до Житомира з наказами про припинення виконання обов’язків керівника закладу Зіновієм Парамоновим та призначенням нового в.о. директора. Тоді ж заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко запевняла, що Зіновія Парамонова не звільнять з роботи, а запропонують іншу посаду, а колектив скандував «Ганьба!». Зіновій Парамонов з 7 вересня 2020 року повернувся на посаду керівника державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram