961a70d6a4e0db2d6c091d7edaab524a preview w440 h290 - Викладачі та студенти Житомирського агроекологічного університету просять у МОН, аби закладу присвоїли нову назву

Житомирський національний агроекологічний університет невдовзі може отримати нову назву. Викладацький та студентський колективи клопочуться, аби заклад називався «Поліський національний університет». Відповідне звернення вже направлене до Міністерства освіти і науки України.

Про це 5 листопада Житомир.info розповів ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. Він наголосив, що лише чверть спеціальностей, які можна отримати у закладі, – аграрні. Тому нинішня назва втратила свою актуальність.

«У нас є звернення трудового колективу і звернення конференції студентського самоврядування. Тижнів три тому ми їх відправили на Міністерство, і нині вони перебувають на розгляді. Тобто, ініціатива перейменування була від трудового колективу та студентства. Заклад пропонується перейменувати у «Поліський національний університет». Нинішня назва університету вже не зовсім актуальна: у нас сьогодні 27 спеціальностей, і лише 26% з них – аграрні: де-факто ми вже давно вийшли за межі суто аграрного закладу, і назва дає трохи звужене уявлення про університет», – зазначив Олег Скидан.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Викладачі та студенти Житомирського агроекологічного університету просять у МОН, аби закладу присвоїли нову назву

Нагадаємо, Житомирський національний агроекологічний університет – це єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний вищий навчальний заклад. Статус національного та, відповідно, іншу назву університет отримав у 2008 році.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram