У Житомирі на засіданні виконавчого комітету 1 жовтня затвердили результати конкурсу на визначення перевізників. Однак проголосували за це рішення з другої спроби. На початку засідання член виконкому Тетяна Іваницька повідомила про конфлікт інтересів і голосів не вистачило. Тому членам виконкому більше години довелося чекати на колегу. Врешті результати конкурсу затвердили. Отож, з суботи, 2 жовтня у Житомирі запрацює нова автобусна мережа, а частина автобусних маршрутів змінять рух. Що зміниться нагадує начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний

«По-перше, це нова схема автобусного маршруту № 3 «Крошня-Богунія-Корбутівка» через міське кладовище. Змінюється два маршрути, які будуть курсувати до вулиці Бориса Тена. Це маршрут №11 «Богунія-Сльоти» та № 44, який курсував до Малинського ринку, а буде курсувати також до Бориса Тена замість раніше діючого маршруту №5, який буде курсувати по Мазепи до Малинського ринку. Наступні зміни — це район Крошні. Маршрут № 4, який буде курсувати до обласної дитячої лікарні, він раніше курсував до Паперової фабрики, а зараз буде курсувати до обласної. Натомість маршрут № 10, який курсував у свій час до обласної дитячої лікарні, буде курсувати до Силікатного кар’єру до Паперової фабрики. Є невеликі зміни по іншим маршрутам, незначні — це маршрут № 19, № 37, який поквартально, в межах Київської, Покровьскої змінюють маршрут», — розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

З 2 жовтня комунальне підприємство ТТУ буде обслуговувати два маршрути- №23 «Богунія- Комбінат силікатних виробів» та новий маршрут № 55 «Богунія-обласна дитяча лікарня». Через те, що маршрут новий, його не виставляли на конкурс, а з ТТУ поки уклали тимчасовий договір.

«Це той маршрут, який не виставлявся на конкурс, а є в автобусній мережі, в затвердженому рішенні виконавчого комітету. Це, фактично, раніше діючий 55-й маршрут, хто пам’ятає 10 років тому він курсував за цим же графіком», — додає Костянтин Підпокровний.

За тиждень усі перевізники мають налаштувати GPS-трекери, а житомиряни через кілька днів вже зможуть відслідковувати маршрути в додатку «Дозор».

Нагадаємо, 20 вересня відбувся конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах, деякі з яких були змінені: нова автобусна мережа мала запрацювати з 2 жовтня.

Зауважимо, що в оприлюдненому протоколі засідання конкурсної комісії лише у двох перевізників-переможців автобуси відповідають умовам конкурсу – ЖТТУ та ТОВ «САВ-ТРАНС». Лише з одним перевізником договір буде укладений на 5 років – КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на маршрут №23 «Богунія – Комбінат силікатних виробів».

Як повідомляв Житомир.info, 4 серпня 2021 року члени Житомирського виконавчого комітету затвердили зміни в міській автобусній і тролейбусній мережах. 13 вересня 2021 року начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний пояснив, що нова автобусна мережа запрацює з 2 жовтня, а також нагадав, які маршрути зміняться.

Презентацію змін до міської транспортної мережі дивіться тут

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram