З великою кількістю лавок, облаштованими самостійно стоянками, старими дитячими майданчиками і турніками – такий вигляд має територія біля будинку по проспекту Миру, 9, де за 3,2 млн грн планують облаштувати сквер.

Лавки тут на будь-який смак – старі й нові, поламані та відновлені. З самісінького ранку у теплу пору року тут ажіотаж – хтось просто відпочиває, а хтось релаксує, читаючи книгу. Дитячий майданчик тут старий, проте пісочниця чиста, гойдалки та гірки доглянуті.

У дворі багато високих молодих дерев. Одна з місцевих мешканок розповідає, що дерева дуже допомагають сховатися від літньої спеки матусям з дітьми. Згадує, як будучи дитиною і допомагала садити ці дерева, тож хвилюється за їхню долю.

XITyqiUZsvaX9vAdLKxLKMHlm mIN6 yGh6h9wIZZiTSa4xbDUCsBhmrnDwUd6OYVEnjvbW8EPazAP 69Db3FJEbNLYUrRMsfDt9mZWb3cihFtkyQEDKe0fwwi7A9mkqHBYCGRsv=s0 - Високі дерева, старі лавки і дитячі гірки: який вигляд має двір на проспекті Миру в Житомирі, де облаштують сквер за 3 млн. Фоторепортаж

Згідно з Додатком 6 до тендерної документації, розміщеній на ресурсі ProZorro, тут планують звалити 5 дерев.

n1lL TBhL5dAPcrlJpAOZVI3eR0GkIaVk3fj  sflweIqKRG3ugdFgKE1UYMlnI87cqFzDprY30mYKgeeFe58skGS7hXXCQfZK j4iiHYJ8NbP8rCuKjjP2gEI7J0h82kmDxjrfs=s0 - Високі дерева, старі лавки і дитячі гірки: який вигляд має двір на проспекті Миру в Житомирі, де облаштують сквер за 3 млн. Фоторепортаж

Відповідно до тендерної документації, у сквері планують благоустрій з улаштуванням плитки та бордюрів, встановленням системи відеонагляду, велопарковки, гойдалки, пісочниці, вуличних тренажерів, каруселі, урни, лавки тощо та озелененням території.

Nd5ByhxuQL4WxytGi4lzPmK7jLBVCm9AsjynAL0 9neJKda8PqHeNuIXqCVZSbTDbRgAv44x1n3wCUoCG5Lx8j1aqYA9lK0E5X3ldtbFl5Bq5DnPlBwKq0Le5h3emaXGT6K Pchq=s0 - Високі дерева, старі лавки і дитячі гірки: який вигляд має двір на проспекті Миру в Житомирі, де облаштують сквер за 3 млн. Фоторепортаж

Який вигляд зараз має територія біля проспекту Миру, 9, дивіться у фоторепортажі

Нагадаємо, 13 вересня 2021 року Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію частини території благоустрою з влаштуванням скверу на проспекті Миру, 9. Очікувана вартість закупівлі – 3 млн 222 тис. 849 грн.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram