2017 07 112016 11 022016 10 16octcontestproject w440 h290 - Влада Житомира продовжує шукати організацію, яка «потягне» проект зі створення арт-центру в кінотеатрі «Жовтень»

Рік тому у Житомирі страктував конкурс на кращий ескізний проект щодо перетворення приміщення кінотеатру «Жовтень» на сучасний арт-центр. Наразі триває пошук організації, яка зможе реалізувати цей задум.

Про це у коментарі Житомир.info розповів заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов.

«Поки що триває пошук техорганізації, яка зможе потягнути цей проект. Роботи не були розпочаті – було лише визначено концепцію», – зазначив Хренов.

Як повідомляв Житомир.info, на початку березня для розробки концепції арт-центру в житомирському кінотеатрі «Жовтень» створили ініціативну групу.

Для розробки ескізного проекту у міській раді вирішили оголосили конкурс. У відповідному розпорядженні міського голови №574 від 7 липня 2016 року, йдеться про те, що конкурс проводиться у два тури. Так, протягом І туру визначення кращих проектних пропозицій відбуватиметься шляхом онлайн-голосування на сторінці https://www.facebook.com/artcentre.zt. До другого етапу конкурсу пройдуть автори десяти кращих конкурсних проектів, які перемогли у І турі. Житомиряни можуть обрати кращу концепцію трансформації непрацюючого кінотеатру «Жовтень» на арт-центр, проголосувавши за один із запропонованих екскізних проектів у соцмережі.

1 листопада в прес-центрі міськради відбулося засідання журі визначили найкращу концепцію трансформації кінотеатру «Жовтень» в арт-центр міста Житомира.

Житомир.info

 

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Влада Житомира продовжує шукати організацію, яка «потягне» проект зі створення арт-центру в кінотеатрі «Жовтень»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram