2017 05 07syborend park 5 w440 h290 - Влада Житомира збирається створити комунальну установу «Агенція розвитку міста»

Влада Житомира збирається створити комунальну установу «Агенція розвитку міста».

Відповідний проект рішення сесії 5 травня опублікований на сайті міської ради.

«З метою створення умов для сталого розвитку міста Житомира, підвищення інвестиційної привабливості та залучення зовнішнього фінансування, на підставі частини першої статті 143 Конституції України відповідно до ст. 87 Цивільного кодексу України, ст. 135 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила створити комунальну установу «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради», — зазначається у проекті рішення.

Також пропонується затвердити статут комунальної установи.

«Агенція розвитку міста створена з метою розробки та сприяння реалізації стратегії розвитку міста, надання аналітичної підтримки цьому процесу, залучення для проектів розвитку міста позабюджетних фінансових та інших ресурсів, інвестицій, а також налагодження партнерських відносин з містами побратимами та донорськими організаціями», — так у статуті визначена мета діяльності Агенції.

Джерелами формування коштів та майна Агенції розвитку міста є:

— кошти міського бюджету м. Житомир, передбачені на реалізацію цільових програм і проектів згідно з чинним законодавством України;

— кошти, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань;

— кошти, які надходять як компенсація вартості отриманих державних послуг, у тому числі доходи, пов’язані з основною статутною діяльністю;

— кошти, отримані з державних або міжнародних фондів, у тому числі гуманітарна допомога;

— інші джерела, не заборонені законодавством України.

Як повідомляв Житомир.info, 9 березня цього року на сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за створення комунального підприємства «Центр інвестицій», яке очолив депутат міськради від ВО «Батьківщина» Валерій Горб.

 

Житомир.info

 


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram