15c38293363ef5cb9bcac414c2105b8a w440 h290 - Власникам сонячних станцій в Житомирській області компенсували більше 1 млн грн

У Житомирській області 22 власники встановлених сонячних станцій отримали компенсації на загальну суму 1 млн 28 тис. 841 грн з обласного бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

Ще 11 жителів Житомирщини подали заявки на відшкодування частини вартості сонячних електростанцій.

«За інформацією департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації, на Житомирщині функціонує 53 сонячні станції. З обласного бюджету 22 жителям вже відшкодували 1 млн 28 тис. 841 грн, ще 11 заяв з пакетами документів знаходяться на розгляді комісії», — інформує ОДА.

У цьому році програма стала однією із найпопулярніших серед жителів Житомирщини. Адже крім того, що власники станцій використовують сонячну енергію для власних потреб, вони можуть продавати електроенергію державі за «зеленим тарифом» – 0,18 євроцентів за кВт.

Програма передбачає відшкодування у розмірі до 50 тис. гривень з обласного бюджету – 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

Нагадаємо, влада області анонсувала створення 30 сонячних електростанцій до кінця року.

Як повідомляв Житомир.info, сім’я з Житомирської області щомісяця заробляє близько 4 тис. грн на «зеленому тарифі».


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram