04067d0a56b2c4187ba14b3bfa3c9891 preview w440 h290 - Власники житомирського ринку «Сімейний» облаштували паркомісця неподалік зупинки: благоустрій провели без погодження виконкому

У Житомирі біля ринку «Сімейний», що на вулиці Вітрука, провели благоустрій території: зокрема, неподалік зупинки громадського транспорту облаштували місце для паркування автомобілів, звузивши пішохідну частину.

Фото такого змісту 14 вересня Житомир.info надав читач.

Чоловік обурюється та нарікає, що благоустрій виконаний недолуго: на новій парковці опинилася бетонна опора тролейбусної лінії, а також конструкція рекламного щита, які досі стояли на тротуарі. На думку чоловіка, стовп, який намагається «перебігти дорогу», може загрожувати виникненням тут ДТП (стовп та білборд стоять поза проїжджою частиною).

Як з’ясувалося, власники ринку «Сімейний» взялися за проведення робіт з благоустрою, не дочекавшись погодження виконкому міської ради.

Так, 8 вересня 2021 року на сайті Житомирської міської ради оприлюднили проєкт рішення «Про погодження проведення благоустрою території». Відповідно до нього, ТОВ «Сімейний торговий дім» звернулося до міськвиконкому, аби отримати погодження на проведення благоустрою поблизу ринку за адресою Вітрука, 41-б.

Однак станом на ранок 15 вересня дозволу на проведення благоустрою вказаному Товариству з обмеженою відповідальністю виконком не надавав. Про це у коментарі Житомир.info повідомив директор департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради Ігор Блажиєвський.

«Виконком ще не погоджував цього. Особисто я про це вперше чую (про самовільно проведений благоустрій, – ред.), я там не живу, тому не бачив. Це відповідальність виключно заявника – ТОВ «Сімейний торговий дім». Виходить, вони без погодження пішли на те, що роблять самі. Я думаю, ми точно відреагуємо. Відповідні служби проведуть роботу: скоріш за все, муніципальна інспекція виїде на місце та буде розбиратися. Підприємцям загрожує штраф», – сказав Ігор Блажиєвський.

Зауважимо, що якраз 15 вересня відбулося чергове засідання виконкому, проте питання «Про погодження проведення благоустрою території» на Вітрука, 41-б не розглядалося.

Нагадаємо, по вулиці Вітрука, 41-б знаходиться “Сімейний” ринок. Почав він функціонувати ще на початку 2000-х років. У 2020 році земельну ділянку площею 0,17 га придбало ТОВ “Сімейний Торговий Дім”. Власником фірми нині є Архіпчук Алла Анатоліївна та Синьова Нонна Годелівна.

Кому належать ринки Житомира, читайте тут.

Житомир.infoПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram