0e87675324b0826ccc1f903da88b9863 preview w440 h290 - Водіям нагадують про початок «сезону» увімкнених фар на заміських дорогах

З 1 жовтня на всіх автомобілях, що рухаються заміськими дорогами, у світлу пору доби мають бути увімкнені денні ходові вогні, якщо ж їх немає в конструкції транспортного засобу, – ближнє світло фар.

Про це 30 вересня нагадав Головний сервісний центр МВС.

«Нагадуємо, що найближчі 7 місяців водії поза населеними пунктами мають вмикати денні ходові вогні. Якщо вони відсутні у конструкції транспортного засобу – вмикайте ближнє світло фар. Увімкнені фари роблять вас помітнішими на дорогах», – зауважують у сервісному центрі МВС.

Триватиме «сезон» увімкнених фар до 1 травня.

У пресслужбі патрульної поліції Житомирської області у коментарі Житомир.info зазначили, що за невиконання цієї вимоги ПДР передбачене попередження або штраф. Як зауважив пресофіцер патрульної поліції Ігор Іванюк, здебільшого інспектори обмежуються попередженням.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2019 року в пресслужбі патрульної поліції Житомирської області зазначили, що за їзду поза населеними пунктами з вимкненими фарами штраф не передбачений – лише попередження. Навіть якщо правоохоронці зупиняють водія за порушення зазначено правила не вперше, вони повинні обмежуватися черговим попередженням.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці вересня 2018 року патрульна поліція Житомирської області також нагадувала про необхідність увімкнення денних ходових вогнів або ж ближнього світла фар на заміських дорогах з 1 жовтня по 1 травня, зазначаючи, що за недотримання зазначеної норми передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram