2017 09 22jhas 8 w440 h290 - Водоканал у Житомирській області змусили вирахувати з майбутніх тарифів завищені оклади адмінперсоналу

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області домоглося зменшення одним із водоканалів суми річних запланованих витрат в сумі 1,191 млн грн, закладених, зокрема, на завищені зарплати управлінському та інженерному складу.

Про це 20 вересня написав сайт головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби).

«Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області у вересні 2017 року проведено дві позапланових перевірки підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання та постачання теплової енергії, з питань дотримання вимог законодавства при формуванні тарифів для потреб населення. Так, перевіркою розрахунків прогнозованих тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж) встановлено факти включення економічно необґрунтованих витрат по статтях оплати праці та відрахування на соціальні заходи, а саме в частині завищення посадових окладів працівникам адміністративно-управлінського та інженерно-технічного персоналу в штатному розписі підприємства», — повідомив сайт.

За даними прес-центру ГУ, в результаті проведеного заходу підприємство зменшило суму економічно необґрунтованих планових витрат, що дало змогу попередити обрахування споживачів у розрахунку в сумі 1,191 млн грн на рік на послуги з водопостачання та водовідведення.

У прес-службі ГУ Держпродспоживслужби Житомир.info уточнили, що йдеться про водоканал одного з райцентрів Житомирської області.

«За результатами проведених заходів складено акти, за фактами невідповідності направлено припис на підприємство з вимогою усунути порушення державної дисципліни цін при формуванні економічно обґрунтованих тарифів. Також повідомлено органи місцевого самоврядування про недопущення встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги з порушення норм чинного законодавства», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирський водоканал хоче наступного року знову підвищити тарифи для населення.

Житомир.info

 

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Водоканал у Житомирській області змусили вирахувати з майбутніх тарифів завищені оклади адмінперсоналу


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram