Гуляючи вулицями міста, ми часто не помічаємо деталі Житомира, який нас оточує. З нагоди Дня житомирян ми вирішили перевірити вас на уважність до деталей і підготували тест «Як добре ти знаєш Житомир?».

Завантаження…

Нагадаємо, у Житомирі 4 вересня 2021 року відбудеться культурний арт-фестиваль «День житомирян». Цьогоріч у програмі: виступи хореографічних та вокальних колективів, тематичні фотозони, концерт, показ фільму та відзначення дня підприємця.

Як повідомляв Житомир.info, 23 квітня 2019 року на сесії Житомирської міської ради змінили дату святкування Дня міста: замість другої суботи вересня свято тепер має відбуватися у третю суботу травня. В 2020 році вперше мало відбутися святкування Дня Житомира у травні, але плани зіпсував коронавірусний карантин, житомиряни також не підтримали пропозицію влади відзначити цього року День міста у вересні.

В 2020 році міська влада вирішила започаткувати арт-фестиваль «День житомирян», який відзначили теж в першу суботу вересня на Михайлівській з фотозонами, аніматорами та розвагами для дітей.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram