f403b0c2f34f25637db5e562650fee8b preview w440 h290 - Як обрати якісне насіння?

На календарі ще лютий місяць, проте сонячне проміння, що час від часу пробивається крізь хмари, нагадує: весна не за горами. Тож саме час дачникам та квіткарям обирати насіння для саду чи городу.

З вибором у наш час, здавалося б, немає жодних проблем, адже наприкінці зими та на початку весни полиці магазинів рясніють різноманітними пакуночками з насінням. На ринках та магазинах величезний вибір, що вже й казати про спеціалізовані крамниці, де можна знайти, практично, будь-яке насіння. Проте, не все так просто.

Бо найголовніше у цій справі не поспішати, а обрати саме якісне насіння. Адже овочі та зелень мають дати гарний урожай, а квіти – порадувати своєю пишністю, свіжістю та красою.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Як обрати якісне насіння?

На що ж варто звернути увагу при виборі насіння рослин?

Перш за все, уважно читаємо пакування. Чи вказано на ньому сорт рослини, вага насіння, термін придатності, а також штамп з номером партії. Не останню роль відіграє найменування фірми-виробника з чітко вказаною адресою та іншими координатами, адже надійна компанія, дбаючи про свій імідж, не буде приховувати таку інформацію. Це також додає впевненості в якості товару.

Щоб обрати дійсно якісне насіння, яке дасть очікуваний урожай, варто враховувати особливості сорту, умови вирощування, кліматичні потреби. Добре, якщо ця інформація міститься на пакуванні, або ж в описі товару, що пропонується інтернет-магазином.

Одним з найважливіших показників, яким не варто нехтувати, є відсоток схожості обраного вами насіння. Якісне насіння повинно мати відсоток схожості 80-90%.

Наступний крок: визначитись, яке ж саме насіння вам потрібне. Адже в останні роки на полицях крамниць, окрім звичайного насіння, можна натрапити на посадковий матеріал «нового покоління», який пройшов спеціальну обробку і може містити у своїй оболонці поживні речовини, гормони росту тощо. Проте у такого «сучасного» насіння є й свої недоліки, адже воно, як правило, має менший термін придатності, ніж звичайне насіння.

Тепер ви знаєте, на що варто звернути увагу при виборі насіння для своєї грядки чи саду. Але, погодьтеся, що вивчаючи усі ці характеристики з упакування чи допитуючи про це продавця, можна провести у крамниці не один день, а вільного часу «в гарячий сезон» звісно немає.

Тож чи не найціннішою порадою буде завітати до перевіреного інтернет-магазину і в зручний для вас час, без поспіху ознайомитись з асортиментом продукції та усіма характеристиками.

«Професійне насіння» — саме такий онлайн-магазин, де на вас чекає широкий вибір насіння смачних та корисних овочів, насіння квітів, саджанців, газонних трав і багато іншого. Уся продукція має сертифікати якості. Тут дбають про свою репутацію, пишаються 20-річним досвідом та співпрацею з перевіреними брендами зі всього світу, тож якість товару та, відповідно, вдячність постійних клієнтів – найголовніша цінність інтернет-магазину. Зручний каталог, докладний опис товару, високий рівень обслуговування, швидка доставка та, звісно, доступні ціни – усе це приємні бонуси для своїх клієнтів.

Тож не витрачайте дорогоцінний час на похід на ринок чи до магазину для купівлі насіння, обирайте усе, що потрібно, в інтернет-магазині «Професійне насіння» та чекайте на доставку товару на пошті чи за вказаною вами адресою. До речі, компанія знаходиться у Києві, проте має регіонального представника у Житомирській області.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram