Центр Біржових Технологій – провідний українських бренд зі сфери навчання та консультації з питань фінансових інвестицій. В 2020 році ЦБТ переміг в Національному бізнес-рейтингу та був визнаний лідером в галузі своєї діяльності, обійшовши інші консалтингові компанії.

Почати заробляти на біржовому ринку шляхом активного трейдингу чи інвестицій разом з Центром Біржових Технологій може кожен, адже тут пропонуються якісні навчальні матеріали, які дозволяють навчитися трейдити з нуля.

Які навчальні матеріали пропонує Центр Біржових Технологій

Основою навчання в ЦБТ є десятиденний курс CBT Belastium. Викладачі курсу – професійні трейдери з багаторічним досвідом роботи на біржових та позабіржових ринках. Саме тут бажаючі працювати на фінансових ринках мають можливість повчитися працювати на біржі у людей, що мають реальний власний досвід роботи трейдингу.

Перевага CBT Belastium полягає в тому, що курс переважно складається з практичних занять. Спочатку майбутніх трейдерів знайомлять з теорією заробітку на фінансових ринках, а далі їх навчають ефективним стратегіям роботи, мані-менеджменту та іншим цікавим фішкам, в корисності та ефективності яких вони можуть переконатися, укладаючи біржові угоди.

Звісно, практичні заняття проходять на демо-рахунку. Це дозволяє трейдерам-початківцям не ризикувати грошима, допускаючи помилки, які обов’язково будуть на стартовому етапі.

На CBT Belastium вивчаються сучасні методи технічного та фундаментального аналізу ринку. Володіння цими знаннями мають допомогти трейдеру самостійно з високою вірогідністю прогнозувати майбутній напрямок руху тренду та розробляти ефективні торгові стратегії.

Окрім курсу CBT Belastium, клієнтам Центру Біржових Технологій пропонуються навчальні вебінари. Вони бувають двох видів:

  • Ознайомчі – для трейдерів-початківців.
  • Професійні – для досвідчених трейдерів, направлені на підвищення їхнього кваліфікаційного рівня.

Записатись на вебінар може будь-яка людина. Найлегше дізнатися дату та час проведення найближчого вебінару на сторінках ЦБТ в соціальних мережах: Instagram або Facebook.

Також в офісах Центру Біржових Технологій регулярно проводяться різноманітні освітні заходи для новачків, досвідчених трейдерів та інвесторів. Навчання проходить у форматі семінарів, маркет-діскашнів, профі-курсів та майстер-класів, на яких можна дізнатися не лише про трейдинг, а й про те, як уникнути співпраці із сумнівними компаніями. Випускники CBT Belastium мають можливість відвідувати ці зайняття безкоштовно.

Центр Біржових Технологій: відгуки про навчання

Відгуки клієнтів про навчання, що надає Центр Біржових Технологій, свідчать, що навчальні матеріали суттєво допомагають людям розпочати кар’єру трейдера або поглибити свої знання в цій сфері.

JroPc1QPZW4P9yZ uAiiTLvz bjzXOT9Bu UfWadIpIld5AevrlXKzIIMXuDdGrqVVgtATN0 BPFELFHcUJocdkzgvKWtYTBlZ8kpTm5yQxsSQ3EJgwpxFpZauuVnWkDtMvw05Y=s0 - Як почати трейдинг за допомогою Центру Біржових Технологій

Наприклад Тарас і раніше цікавився темою фінансів, але по-справжньому в ній розібратися зміг тільки завдяки курсу CBT Belastium. Тарас поки що розглядає сферу трейдингу, як додатковий прибуток. Але не виключає можливості в подальшому зробити її основним джерелом доходу.

Ігор є практикуючим трейдером. В ЦБТ він проходив курс підвищення кваліфікації, де відкрив для себе нові, актуальні стратегії роботи на Форекс. Ігор планує й далі розвиватися в цій темі.

Андрій навчався біржовому трейдингу в Чернівецькому відділенні компанії Центр Біржових Технологій. Закінчивши базовий курс, він почав заробляти трейдингом і через деякий час знову звернувся в ЦБТ, щоб пройти тренінг по підвищенню кваліфікації. На тренінгу Андрій відкрив для себе декілька нових ефективних стратегій торгівлі, які планує використовувати в роботі.

Навчання трейдингу – не єдиний спосіб як ЦБТ допомагає клієнтам розпочати трейдити на Форексі. Є й інші корисні сервіси, які дозволяють людям отримувати достойний заробіток, займаючись трейдингом та інвестиціями.

Аналітика ЦБТ

Центр Біржових Технологій регулярно інформує клієнтів відносно актуальної економічної ситуації на фінансовому ринку.

Інформацію можна отримати в рамках особистої консультації, групового семінару чи за допомогою бізнес-підписки. На сайті cbt.center клієнт може оформити одну чи декілька підписок. Після оформлення підписки на вказану електронну адресу регулярно будуть надходити корисні інформаційні електронні повідомлення. Розсилки проводяться на наступні теми:

  • Новини фінансового ринку.
  • Найбільш прибуткові торгові інструменти.
  • Актуальні поради бізнесменам.
  • Ринкова аналітика.
  • Навчальні матеріали.

Оформивши бізнес-підписку, клієнт завжди буде в курсі актуальних подій, які відбуваються на фінансових ринках. Аналітики ЦБТ забезпечать його високоточними прогнозами відносно майбутньої вартості біржових активів та озброять актуальними стратегіями роботи, що дозволить отримати максимальний профіт з біржових торгів.

Також на сайті ЦБТ є економічний календар. Даний сервіс допоможе результативно працювати на біржі не тільки початківцям, але й досвідченим трейдерам.

В сервісі вказані дати та години, в які відбудуться важливі економічні події, здатні вплинути на вартість торгових інструментів. В календарі описується сама подія, а також надається прогноз відносно її впливу на ринок. Кожна подія має короткий та детальний опис, тому використовувати календар буде зручно як зайнятим трейдерам, так і людям, які люблять ретельно в усьому розібратися.

Центр Біржових Технологій забезпечує клієнтів широким спектром навчальних та консультаційних послуг. Таким чином, він надає реальну допомогу людям, бажаючим заробляти на біржі. Відгуки клієнтів свідчать про те, що послуги ЦБТ корисні не тільки початківцям, але й досвідченим трейдерам, які бажають підвищити свою кваліфікацію, щоб заробляти на Форексі ще більше. Для підготовки статті, використовувались коментарі звідси www.tradernew.pro/ua/rejting-konsaltingovyh-kompanij/cbt.html.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram