6e4e2f03e6dcd219ce63f942feda1f10 preview w440 h290 - Як відзначатимуть День молоді-2019. План заходів

У суботу, 29 червня, у найбільшій концертній залі міста Житомира – зручному та комфортабельному літньому театрі «Ракушка» та прилеглій до нього території міського парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна краща творча молодь Житомирщини відзначатиме загальноукраїнський День молоді традиційним щорічним молодіжним патріотично-мистецьким заходом «МОЛОДЬ – НАДІЯ ДЕРЖАВИ – 2019». Дійство відбудеться завдяки зусиллям організаторів — управлінню національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради, молодіжних організацій, волонтерів та громадських активістів.

Відзначення Дня молоді у «Ракушці» було започатковано понад 20 років тому. З того часу День молоді разом з житомирянами відзначали відома українська співачка Ольга Юнакова, столичний гурт «Тінь сонця», наші земляки – гурт «Друга ріка», молодіжні колективи з міст Рівного, Києва, Львова, Тернополя, Дніпра.

День молоді. План заходів на 29 червня 2019 р. Локація: літній театр «Ракушка» міського ПКіВ ім. Ю. Гагаріна

16.00 – 22.00 – головна сцена літнього театру «Ракушка»:

— патріотична молодіжна танцювальна руханка «Заради майбутнього»;

— «ЗІРКА КАРАОКЕ-2019» – інтерактивний конкурс сучасної української пісні у три тури;

— розіграш супер-призу для глядачів

— інформаційний марафон громадських організацій

— «stand up» battle та гумористичні театральні постановки

— концерт колективів корпорації сучасного танцю «T-SQUAD»

— гала-концерт молодіжних виконавців та команд сучасного танцю

— урочисте відзначення Королеви Дня молоді

— євроденс парад open air

15.00 – 21.00 – прилегла територія біля входу до літнього театру «Ракушка»:

— фотозона «Синьо-жовте селфі у День молоді»

— інтерактивний проект «Українське графіті на асфальті»

— конкурс-буріме на кращий патріотичний слоган до Дня молоді

— виставка українських поробок ручної роботи

— арт-майданчик, дискусійний клуб

5d14f06d40553 original w859 h569 - Як відзначатимуть День молоді-2019. План заходів

Будуть проведені цікаві показові виступи з work out, молодіжні руханки, інтерактивний конкурс для глядачів «Зірка караоке» від учасників відомого всеукраїнського телепроекту «Ікс Фактор», де буде розіграний головний приз Дня молоді. Діятиме фотозона «Синьо-жовте селфі у День молоді», виставка українських поробок, конкурс «Українське графіті на асфальті», майстер-клас стосовно прав та обов’язків молоді та правил дорожнього руху.

А на головній сцені літнього театру «Ракушка» з 16 до 22 години проходитиме молодіжна мистецька програма: сучасна українська та європейська музика прозвучить у виконанні молодіжних гуртів та солістів міської студії естрадного мистецтва,виконавців зі студій «Амадеус», «Brand Studio» та «Аккорд» – переможців всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів. Нові танцювальні програми представлять численні учасники відомих молодіжних шкіл танцю «T-SQUAD Dance School» та «Hot Arabian Dance». На глядачів чекають гумористичні номери, сцени зі студентського життя… і багато, багато іншого.

Завершить дійство традиційний та улюблений молодими житомирянами «Євроденс-парад OPEN AIR».

Співорганізатори заходу: міський культурно-спортивний центр, міська організація естрадних діячів, корпорація сучасного танцю хіп-хоп «T-SQUAD», модельна агенція «Elite Brilliant Models» та інші.

Отож, якщо ти молодий та сучасний, завітай у суботу, 29 червня з 15 до 22 години до літнього театру «Ракушка» міського парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна, щоб разом відзначити надзвичайно важливу для юнаків та дівчат подію – День молоді!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram