83c47695ad413525d6f37fb00a0181bb preview w440 h290 - Як з 2 жовтня зміняться автобусні маршрути у Житомирі. Інтерактивна карта

У Житомирі з 2 жовтня 2021 року впроваджують нову автобусну мережу, на деяких маршрутах змінюються перевізники.

На засіданні міськвиконкому 1 жовтня затвердили рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусні маршрути загального користування. За тиждень усі перевізники мають налаштувати GPS-трекери, а житомиряни через кілька днів вже зможуть відслідковувати маршрути в додатку «Дозор».

Зауважимо, що в оприлюдненому протоколі засідання конкурсної комісії лише у двох перевізників-переможців автобуси відповідають умовам конкурсу – ЖТТУ та ТОВ «САВ-ТРАНС». Лише з одним перевізником договір буде укладений на 5 років – КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на маршрут №23 «Богунія – Комбінат силікатних виробів».

Також ТТУ буде обслуговувати відновлений маршрут №55 «Ялинка – Обласна дитяча лікарня»: конкурс на нього не проводили, з перевізником уклали тимчасовий договір.

Як будуть рухатися автобуси з 2 жовтня перевіряйте на інтерактивній карті:

Дивитися в повноекранному режимі

Як повідомляв Житомир.info, 4 серпня 2021 року члени Житомирського виконавчого комітету затвердили зміни в міській автобусній і тролейбусній мережах. 13 вересня 2021 року начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний пояснив, що нова автобусна мережа запрацює з 2 жовтня, а також нагадав, які маршрути зміняться.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram