
У Житомирі з 2 жовтня 2021 року впроваджують нову автобусну мережу, на деяких маршрутах змінюються перевізники.
На засіданні міськвиконкому 1 жовтня затвердили рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусні маршрути загального користування. За тиждень усі перевізники мають налаштувати GPS-трекери, а житомиряни через кілька днів вже зможуть відслідковувати маршрути в додатку «Дозор».
Зауважимо, що в оприлюдненому протоколі засідання конкурсної комісії лише у двох перевізників-переможців автобуси відповідають умовам конкурсу – ЖТТУ та ТОВ «САВ-ТРАНС». Лише з одним перевізником договір буде укладений на 5 років – КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на маршрут №23 «Богунія – Комбінат силікатних виробів».
Також ТТУ буде обслуговувати відновлений маршрут №55 «Ялинка – Обласна дитяча лікарня»: конкурс на нього не проводили, з перевізником уклали тимчасовий договір.
Як будуть рухатися автобуси з 2 жовтня перевіряйте на інтерактивній карті:
Дивитися в повноекранному режимі
Як повідомляв Житомир.info, 4 серпня 2021 року члени Житомирського виконавчого комітету затвердили зміни в міській автобусній і тролейбусній мережах. 13 вересня 2021 року начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний пояснив, що нова автобусна мережа запрацює з 2 жовтня, а також нагадав, які маршрути зміняться.
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Related posts
Категории
- Бердянск (11)
- Винница (174)
- Горловка (245)
- Днепр (8)
- Днепродзержинск (158)
- Донецк (1 535)
- Дружковка (2 832)
- Житомир (39 922)
- Запорожье (5 178)
- Мода (7)
- Новости в регионах (50 063)
- Полезно знать (22)
- Политика (20)
- Последние новости (12 241)
- Происшествия (2)
- Путешествия (189)
- Разное (69)
- События в мире (288)
- Спорт (7)
- Технологии (8)