Головні новорічно-різдвяні заходи у Житомирі позаду, навіть більше — на пішохідній Михайлівській вже почали розбирати вертеп та фотолокації. Втім настрою продовжують додавати яскраві ілюмінації у центрі міста, Різдвяний ярмарок і, звичайно, гарно вбрана ялинка. Ми вирішили поцікавитися у житомирян, які локації та заходи у період новорічних свят їм запам’ятались найбільше.

«Я ходила на святкування Святого Миколая, коли розпочиналась Різдвяна ярмарка. Мені дуже сподобалось фаєр-шоу, воно було надзвичайне», — говорить Вікторія.

«Я не пам’ятаю, який був день, але приїздила машина з кока-коли, то це справді нагадало дитинство», — ділиться Ольга.

«Я теж була на кока-колі. Також дивилась відео, як від будинку культури люди йшли з зірками, гарно одягнені, дуже гарно було», — додає Світлана.

«Найбільше сподобалась ялинка і святкування Старого нового року. Саме наприкінці свята неочікувані феєрверки», — каже Віталій.

«Дуже гарно в місті, є куди вийти і погуляти з дитиною», — коментує Ірина.

«Сподобалось, але чесно кажучи, дивилася все по житомирському каналу і тільки сьогодні в перший раз вдалось вибратись до головної ялинки. Все так культурно оформлено, справді йдемо в Європу, це радує», — відповідає Наталя.

«Дуже гарно прикрашене місто, наша Михайлівська. Приємно, що як би не було скрутно у наші часи, але люди знаходять час і можливості для того, щоб відпочити з родинами, дуже приємно це споглядати», — зізнається Людмила.

«На Михайлівській у цьому році дуже гарне освітлення зробили, мені дуже подобаються парасольки. Люди надзвичайно культурно себе поводили, принаймні у той час, коли я тут гуляла», — зауважує Ірина.

«Ярмарка дуже гарна і по Михайлівській надзвичайно гарно пройтися. Настрій був надзвичайно новорічний насправді», — підсумовує Олена.

Як повідомляв Житомир.info, 14 січня 2019 року у центрі Житомира почали розбирати новорічні та різдвяні декорації.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram