Лазерне різання — технологія, яка передбачає застосування потужного лазера для отримання металевих заготовок, що характеризуються точними розмірами і еталонним якістю виготовлення. Завдяки такому методу вдається отримати складні форми, що неможливо зробити за допомогою механічного впливу. В результаті забезпечується швидка і акуратна робота. Тому послуга лазерного різання, замовити яку можна в https://www.promstan.com.ua/services/lazernaja-rezka-metalla, актуальна як для невеликих цехів, так і для великих підприємств.

З чим справляється обладнання

Лазерне різання використовується для створення виробів з різних металів: сталі, алюмінію, кольорових сплавів, нержавіючої сталі. Устаткування здатне обробляти листи вагою до 800 кг, параметри яких знаходяться в межах 3000х1500 мм. При цьому забезпечується підвищена точність різання (0,1 мм), що дає можливість гарантувати практично 100% відповідність виготовлених виробів вимогам проектної документації.

Потужності лазера в 4 кВт предостатньо, щоб розкроювати листи з товщиною:

  • до 10 мм (кольорові метали, алюмінієві сплави);
  • до 15 мм (нержавіюча сталь);
  • до 20 мм (чорна сталь).

За допомогою Laser-технології можна виготовляти деталі складної конфігурації: елементи ворітної системи, балконних конструкцій, вуличних меблів (лавок і ін.), Інструментів, а також комплектуючі різних механізмів.

Якими перевагами володіє лазерний розкрій

Даний спосіб — відмінна альтернатива традиційним механічним методам обробки металевих листів.

Застосування лазера для виготовлення складних і простих конструкцій відрізняється рядом переваг:

  • отримання деталей з будь-яким геометричним контуром;
  • підвищена швидкість обробки металевих листів;
  • отримання виробів з точними розмірами, що дозволяє витримувати відповідність вимогам проектної документації;
  • обробка тендітних і легко деформуються матеріалів, т. К. Відсутній механічний контакт лазера з поверхнею;
  • виготовлення деталей з тонколистової сталі, а також зі сплавів підвищеної твердості;
  • отримання виробів з мінімальними відходами, за рахунок чого забезпечується економічність способу;
  • виготовлення елементів з дзеркально гладкими крайками різу, без шлюбу, які не вимагають фінішної обробки.

високопотужними обладнання з пристроєм управління ЧПУ Siemens дозволяє в стислі терміни випускати великі партії виробів. Причому, якщо є необхідність виготовити деталі невеликим тиражем, то кращої технології, ніж лазерний розкрій, годі й шукати. Такий метод отримання металевих заготовок обходиться дешевше, ніж застосування інших способів, які передбачають створення дорогих прес-форм.

Увага! Вартість послуги розраховується виходячи з хімічного складу металу, товщини, ширини і довжини листа, складності геометричної форми, необхідних умов (проведення операції в азоті або кисні), терміновості виконання замовлення, розміру партії. Ціна виробництва деталей формується індивідуально в кожному окремому випадку.

Що стосується застосовуваної технології, то для обробки листів, отриманих із сплавів, які не терплять окислення, підходить розкрій металу в азоті. В процесі виробництва виробів з інших матеріалів застосовується кисневий метод. Перевага способу — швидкість виготовлення заготовок. Виробничий процес здійснюється в умовах певного рівня тиску і обходиться з мінімальними витратами

Джерело: сайт promstan.com.ua


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram