У Житомирі 21 березня кандидатка на посаду президента України, лідерка «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрілася із жителями міста. Із плакатами на її підтримку та українськими прапорами на майдан Корольова прийшли кілька тисяч житомирян.

На зустрічі лідерка «Батьківщини» презентувала програму «Новий курс України» та озвучила бачення комплексного вирішення проблем в країні.

«У мене в руках зараз документи, які називаються «Новий курс України». Це не гасла на білбордах, це дуже професійний, глибокий, всеохоплюючий документ, який чотири з половиною років готувався економістами, фінансистами, правознавцями України. Там кожна літера присвячена тому, як підняти країну. Там є молодіжна політика, там є політика підняття економіки, щоб ми з сировинної економіки, стали економікою сильною, модернізованою економікою інноваційного розвитку», — говорить кандидатка на посаду президента Юлія Тимошенко.

Аби відновити мир в Україні, Юлія Володимирівна пропонує відновити переговори у форматі Будапештського меморандуму

«Останній рік, як мінімум наша команда, я особисто, оскільки знайома з більшістю лідерів світу персонально, розпочали переговорний процес про повернення до Будапештського меморандуму негайно після президентських виборів. І якщо по Донбасу меморандум нам може допомогти, але для цього його потрібно ще задіяти, то за Крим, на жаль, певний час потрібно боротися. А нам щасливо жити, для того, щоб Крим повернувся до України. І скоріш за все, Крим повернеться до України, так як об’єдналася Німеччина, коли рухнула Берлінська стіна», — каже Юлія Тимошенко.

Законопроект, який поверне український газ українцям стане одним з перших, який планує подати Тимошенко, якщо переможе на виборах. На її думку, це дозволить знизити ціну блакитного палива видатки на житлово-комунальні послуги.

«Якщо ми говоримо про природній газ, то у нас два рішення: перше — повернути порядок, який існував двадцять три роки і віддати український газ українцям і бюджетній сфері. Друге, що потрібно зробити – порахувати, скільки коштує наш український газ сьогодні. Якщо підняти газ з-під землі, дотранспортувати до вашої оселі, сплатити всі податки і дати тридцять відсотків прибутку галузі, то це 3 гривні 50 копійок», — додає лідерка «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Наостанок вона додала, що новий курс — це чіткий план дій, який зробить Україну успішною та сильною державою.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram