3c7e5ded96f2d89b91ccaae597a71c39 w440 h290 - З 1 квітня 2018 року в медичному центрі «Мати та дитина» працює кабінет педіатра

Медичний центр «Мати та дитина» працює у Житомирі з 1 квітня 2016 року. Пріоритетними напрямками центру є лікування безпліддя, ведення вагітності, пренатальна діагностика, лікування гінекологічних захворювань, лабораторні дослідження, мамологія, онкологія.

За 2 роки роботи МЦ «Мати та дитина» завоював авторитет серед жителів Житомира, Вінниці та багатьох інших областей України. Його рекомендують найближчим людям.

За численними побажаннями жінок, які спостерігаються в центрі «Мати та дитина» 1 квітня 2018 р відкрито кабінет педіатра. Батьки готові довірити здоров’я свого малюка людині, який буде другом і помічником на всіх етапах життя їхньої дитини. Адже це найцінніше для кожного з них.

Якщо самопочуття малюка на висоті, а посмішка і сміх радує оточуючих, тоді і батьки відчувають спокій і впевненість.

Медичний центр «Мати та дитина» проводить:

— патронаж новонароджених на дому;

— регулярні профілактичні огляди дітей до 1 року і старше;

— рекомендації по вигодовуванню і догляду за дитиною;

— консультації та вакцинації;

— діагностику та лікування широкого спектру захворювань у дітей;

— проведення інструментальних і лабораторних досліджень.

Прийом по запису, відсутність черг, затишна атмосфера, високий професіоналізм медичного персоналу створюють комфортні умови і для батьків, і для їх діток. На сьогоднішній день на первинну консультацію педіатра діє знижка 50%.

Найближчим часом планується проведення профілактичних щеплень моно- і комбінованими вакцинами проти поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця, вірусного гепатиту В, гемофільної інфекції, проти кору, краснухи та паротиту.

Оскільки відсутність якісних вакцин в нашому місті — це проблема для багатьох батьків, які хочуть захистити свою дитину від важких інфекційних захворювань і їх наслідків.

Часом, їм доводиться долати з маленькими дітьми сотні кілометрів для проведення вакцинації. На сьогоднішній день відомо 27 захворювань, від яких існують методи профілактики. Наприклад, в країнах Європи обов’язковими вважаються вакцинації проти 13 захворювань, в США — від 16, а у нас в Україні — проти 10 інфекцій.

Ми хочемо захистити наших дітей і від захворювань, вакцинація проти яких не входить до переліку обов’язкових щеплень.

Так, наприклад, вакцина «Ротарікс» на 80-90% ефективна щодо важкого ротавирусного гастроентериту, який приводить багатьох діток на лікарняні ліжка стаціонару. В даний час не існує специфічної терапії цієї інфекції. За рекомендацією ВООЗ, ротавірусна вакцина повинна бути включена в національні програми імунізації.

Ще одне важливе щеплення, яке ми плануємо робити в центрі — це щеплення проти пневмокока, який є причиною гайморитів, отитів, пневмонії, менінгіту, остеомієліту, артритів, перитонитов, і є однією з найчастіших причин ускладнень після грипу.

Ми хочемо допомогти батькам у багатьох питаннях імунопрофілактики, створити комфортні умови і для дорослих, і для їх діток.

Двері клініки МЦ «Мати та дитина» відкриті завжди для наших маленьких пацієнтів.

Ми чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Бердичівська, 43, або звертайтеся за телефоном 0-800-504-205.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram