02c8df1956e9888c293d7b6f412f6be8 preview w440 h290 - З нагоди професійного свята у Житомирській області відзначили кращих підприємців та інвесторів

У Житомирській облдержадміністрації привітали підприємців з професійним святом та відзначили кращих у трьох номінаціях.

Про це 3 вересня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

«Сьогодні, 03 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський спільно з головою обласної ради Володимиром Федоренком привітали підприємців Житомирської області з нагоди їх професійного свята.

«Шановні підприємці! Від імені голови Житомирської ОДА та від себе особисто вітаю вас з професійним святом та дякую вам за вашу повсякденну працю на користь Житомирської області та всієї України», — сказав Віктор Градівський.

Так, з нагоди Дня підприємця в облдержадміністрації відзначили:

у номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

  • ФОП Корнієнко Віктор Іванович (с.Попільня), вид діяльності — інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
  • ФОП Бабкова Ярослава Сергіївна (смт Любар), вид діяльності — роздрібна торгівля м’ясом і м’ясними продуктами в спеціалізованих магазинах;
  • ФОП Малярчук Олена Михайлівна (с. Зарічани), вид діяльності — роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
  • ФОП Ващук Михайло Віталійович (м. Радомишль), вид діяльності — виробництво хліба та хлібобулочних виробів;
  • ТОВ «Коростишівземінвест» (с. Старосілці), Вознюк Олександр Степанович — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ТОВ «Житомирський завод залізобетонних виробів зв’язку» (с. Левків), Булавко Алла Степанівна — директор, вид діяльності — виготовлення виробів із бетону для будівництва;
  • ТОВ «ЖИВА НИВА» (с. Стара Котельня), Язиков Олексій В’ячеславович — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ФОП Баладига Галина Іванівна (смт Пулини), вид діяльності — інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
  • АТ «Коростенський кар’єр» (м. Коростень), Ярмолюк Олександр Миколайович — директор, вид діяльності — добування піску, гравію, глин і каоліну;
  • ТОВ «Острозька зернова компанія» (с. Горщик), Задирака Андрій Юрійович — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ФОП Приймак Рита Вікторівна (с. Народичі), вид діяльності — роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них спеціалізованих магазинах;
  • ФОП Палатов Євген Володимирович (с. Бігунь), вид діяльності — роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями;
  • ТОВ «Екологічне пакування» (м. Малин), Харченко Світлана Анатоліївна — директор, вид діяльності — виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари;
  • ТОВ «ЮЛА-ТОРГ» (м. Малин), Старовойт Лідія Вікторівна — директор, вид діяльності — роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
  • ФОП Любиченко Володимир Федорович (смт Нові Білокоровичі), вид діяльності — лісопильне та стругальне виробництво;
  • ФОП Баранівський Леонід Петрович (смт Іршанськ), вид діяльності — роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах;
  • ТОВ «СТИЛЬ», (смт Ірша), Скоковський Анатолій Іванович — директор, вид діяльності — різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю;
  • ФОП Єрмаков Антон Володимирович, (смт Ірша), вид діяльності — різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю;
  • ТОВ «Нормагро» (с. Половецьке), Унгурян Ірина Миколаївна — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур;
  • ПП «Моя Надія» (с. Шпичинці), Калінчук Юрій Георгійович — директор, вид діяльності — рослинництво: вирощування зернових та технічних культур;
  • ТОВ «Кароля» (с.Скараглівка), Бокело Хейнріх — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ПРАТ «Біоветфарм» (м. Новоград-Волинський), Висоцький Валентин Петрович — голова правління, вид діяльності — виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції;
  • ФОП Козловська Олена Едуардівна (м. Новоград-Волинський), вид діяльності — виробництво іншого одягу й аксесуарів.

У номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

  • ДП «Коростишівське лісове господарство» (с. Мамрин), Ейсмонт Валентин Севастянович — директор, вид діяльності — лісозаготівлі;
  • ДП «Коростишівський лісгосп АПК» (м. Коростишів), Зюбак Михайло Михайлович — директор, вид діяльності –допоміжних послуг у лісовому господарстві;
  • ТОВ «Агрофірма «Відродження» (с. Громада), Марцун Олександр Миколайович — директор, вид діяльності — виробництво олії;
  • СТОВ «Осички» (с. Осички), Яценко Микола Володимирович — директор, вид діяльності — розведення великої рогатої худоби молочних порід, вирощування зернових культур, овочів та баштанних інших однорічних і дворічних сільськогосподарських культур;
  • ТОВ «ДП РЕЛЬПОЛЬ-АЛЬТЕРА», (смт Черняхів) Арбузова Ірина Олександрівна — директор, вид діяльності — виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури;
  • ПАФ «ЛАН» (с. Бабушки), Кучерявий Олександр Валерійович — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ТОВ «ОБІО» (м. Житомир), Бондарчук Олег Миколайович — директор, вид діяльності — виробництво неметалевих мінеральних виробів;
  • СТОВ Ліщинське (с. Ліщин), Мазур Олег Володимирович — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ТОВ «Суперспрокс Україна» (м. Житомир), Маугхфлінг Давід Ясон — генеральний директор, вид діяльності — виробництво підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приладів;
  • ПІІ ТОВ «Даніко», директор — Іваницький Віктор Ілліч, вид діяльності — виробництво машин і устаткування для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну;
  • ПРАТ «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат» (ПРАТ «ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК») (смт Першотравневе), Савчук Володимир Петрович, Голова правління, вид діяльності — виробництво металургійних, вогнетривких кварцитів та щебеню;
  • ПСП «Батьківщина» (с. Шипитинці), Сторожев Ігор Вікторович — засновник, вид діяльності — вирощування зернових та технічних культур з розвиненим молочним скотарством;
  • ТОВ «АЛЛ ТРЕЙД» (м. Бердичів), Керн Андрій Андрійович -директор, вид діяльності — виробництво іншої хімічної продукції;
  • ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (м. Бердичів), Левченко Олена Вікторівна — директор, вид діяльності — виробництва хліба, хлібо-булочних та кондитерських виробів;
  • ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» (м. Бердичів), Ліпецький Володимир Леонович — директор, вид діяльності — виробництво пива;
  • ПП «ГАЛЕКС-АГРО» (с.Стриєве), Ющенко Олександр Миколайович (депутат Житомирської обласної ради, «Слуга народу», -ред.) — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
  • ДП «Баранівське лісомисливське господарство», (с.Зеремле), Остудімов Анатолій Олександрович — директор, вид діяльності — лісівництво та інша діяльність в лісовому господарстві;
  • ДП «Городницьке лісове господарство» (смт Городниця), Мельник Віктор Сергійович (депутат Житомирської обласної ради, «Наш край», — ред.) директор, вид діяльності — лісівництво та інші діяльності у лісовому господарстві, лісозаготівлі, переробна промисловість;
  • ПП «Меблева фабрика «Мірт» (м. Новоград-Волинський), Ющенко Олександр Миколайович (депутат Житомирської обласної ради, «Слуга народу», -ред.) — генеральний директор, вид діяльності — виробництво інших меблів;
  • ПАТ «Мар’янівський склозавод» (смт Мар’янівка), Костюк Петро Степанович — голова правління, вид діяльності — виробництво скляних виробів медичного призначення;
  • ТОВ «Банковський» (смт Ємільчино), Банковський Вячеслав Вітольдович — директор, вид діяльності — лісопильне та стругальне виробництво.

Переможці у номінації «Інвестор року»:

  • ІП «Євроголд Індестріз ЛТД», генеральний директор — Шепетько Михайло Анатолійович, вид діяльності — виробництво прасувальних дошок, сушарок та стрем’янок, спортивних дошок для віндсерфінгу та серфінгу з веслом;
  • ТОВ «Іршанська СЕС», генеральний директор — Мушинська Тетяна Петрівна, вид діяльності — виробництво електроенергії;
  • АТ «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь», президент компанії -Рудь Петро Володимирович (депутат Житомирської обласної ради, «Європейська солідарність» — ред), вид діяльності — Перероблення молока, виробництво морозива, масла та сиру;
  • ТОВ «Житомирський картонний комбінат» перший заступник генерального директора — Ліскі Вадим Іванович (депутат Житомирської міської ради, «Європейська солідарність» -ред.), вид діяльності — Виробництво паперу та картону, гофрокартону, гофротари та упаковки для яєць;
  • ТОВ «Церсаніт Інвест» генеральний директор — Іванські Вініціуш Юліуш, вид діяльності — Виробництво керамічної плитки та санітарної кераміки;
  • ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», голова правління — Волга Ігор Анатолійович, вид діяльності — виробництво паперу та картону;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Грайф Флексіблс Україна» генеральний директор — Мельник Наталія Сергіївна, вид діяльності — Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу (основний), виробництво штучних і синтетичних волокон, оптова торгівля фармацевтичними товарами;
  • ПрАТ «Біо мед скло» голова правління — Жарков Людвиг Анатолійович, вид діяльності — Виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних;
  • ТОВ «Юнігран», генеральний директор — Диняк Сергій Васильович (депутат Житомирської обласної ради, «Наш край» — ред), вид діяльності — виробництво та реалізація щебеню.

Також відзнаками Житомирського обласного центру зайнятості нагороджено:

  • АТ «Житомирський маслозавод» — генеральний директор Рудь Петро Володимирович (депутат Житомирської обласної ради, «Європейська солідарність» — ред.);
  • ТОВ з іноземними інвестиціями “Ферпласт-Україна” — технічний директор Вальтер Дзордан;
  • ТОВ «Органік Мілк» — директор Стретович Олена Олександрівна;
  • ПІІ ТОВ «Даніко» — директор Іваницький Віктор Ілліч;
  • ПрАТ ВКФ «Леся» — директор Кондратюк Тетяна Миколаївна.

В ОДА нагадали, що День підприємця в Україні встановлено Указом Президента №1110/98 від 05.10.1998 задля відзначення важливої ролі, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства країни. Це свято в Україні відзначається щорічно у першу неділю вересня.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році напередодні Дня підприємця у Житомирській ОДА відзначили кращих бізнесменів області.У 2020 році з нагоди професійного свята відзначили підприємців, які відповідально працювали в умовах карантину.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram