2017 07 15Protection w440 h290 - З початку липня житомиряни подали до міської ради лише три петиції, всі вони «транспортні»

Активність житомирян щодо подання петицій до міської ради поволі спадає: за два тижні липня зареєстровані лише три звернення.

Так 3 липня в розділі «Електронні петиції» опубліковане звернення щодо встановлення світлофору на перехресті проспекту Миру з вул.Богунська.

«Встановлення світлофору дуже необхідне бо: 1. важкий та небезпречний виі’зд машин на проспект Миру з поворотом ліворуч (рух атво — інтенсивний, як з вул. Богунськоі’, так і з сторони «Корольов Паб», за яким великий мікрорайон, банк Приват, с.м.» Квартал»; 2. Постійне порушення ПДД пішоходами — перетинання пр. Миру по проі’здній частині. Особливо літніми людьми, яким важко спускатися у підземний перехід, а особливо у зимовий час, коли сходи перетворюються на льодовий каток; 3. В темну або піздню пору доби, підземний перехід може стати місцем злочинів таких, як грабування», — пише автор Сергій Миколайович Самчук.

6 липня Олександр Сергійович Банцер направив петицію щодо зручності пішохідних переходів.

«В звязку з тим, що досі не обладнано чи вкрай в поганому стані знаходяться з’їзди з тротуарів на про’їздних частинах на перехрестях (високі бардюри, вузькі з’їзди, не зручні виступи між тротуаром та проїзжою частиною), пропонується забезпечити обладнання всіх пішоходних переходів проїздних частин доріг зручними з’їздами по Європейським стандартам ( на все пів-коло тротуару, з встановленням обмежувальних стовпчиків для не запобігання наїзду автомобілів на пішоходів), а не ті напів-міри які є зараз в місті Житомирі. Це дасть змогу:

1. Убезпечити належним захистом пішоходів від автомобілів.

2. Унеможливити виїзд автомобілів на територію тротуару та руху пішоходів.

3. Забезпечити зручне пересічення проїзжої частини: пішоходам, велосипедистам, інвалідам, людям з колясками та багажем.

4. Привести місто Житомир до сучасного Європейського вигляду та стати містом-піонером по комфортності в Україні», — йдеться у петиції.

11 липня опубліковане звернення від Євгенія Володимировича Фрімана, який пропонує зробити проїзд для пенсіонерів у громадському транспорті платним – по 2 гривні.

«Пенсіонери дуже сильно стали використовувати свій дозвіл на безкоштовний проїзд в убиток іншим. Вони загромаджують маршрутні таксі по максимуму і їздять увесь день не поступаючись місцен іншим. Пропоную, або наполягаю, зробити проїзд пенсіонерам платним по 2 грн і там і там. А проїзд іншим або по 4 грн або не змінювати», — пише автор петиції.

Це звернення з усіх трьох набрало найбільше голосів: станом на ранок 15 липня його підписала 21 людина.

Нагадаємо, за три тижні вересня минулого року до міської ради було подано та обліковано на сайт 23 петиції, лише за один день жовтня минулого року публікували 7 звернень від житомирян на різні теми. 

Як повідомляв Житомир.info, електронні петиції Житомирська міська рада почала приймати з 3 листопада 2015 року, за 90 днів треба зібрати 250 підписів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram