0a622addcfedf20b0eac2014611a5c7b preview w440 h290 - За понад місяць роботи інспектори з паркування у Житомирі виписали штрафів більш як на 1 мільйон гривень

Трохи більш як за місяць роботи житомирські інспектори з паркування виявили більш ніж 2 тисячі порушень. Найчастіше ПДР у частині зупинки і стоянки транспортних засобів водії порушують в районі Житнього ринку.

Про це 15 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«З 9 червня до 14 липня інспектори з паркування муніципальної інспекції міської ради виявили та зафіксували 2 331 порушення правил дорожнього руху в частині зупинки та стоянки транспортних засобів. Сума штрафних санкцій – 1 млн 10 тис. 480 грн (виділено редакцією)», – йдеться у повідомленні.

Інспектори працювали на центральних вулицях міста: на Хлібній, Небесної Сотні, Лятошинського, Великій Бердичівській, Старому Бульварі і Театральній.

Зазначено, що найгірша ситуація – в районі Житнього ринку.

«Найбільше скупчення автомобілів, які вчиняють порушення, – по вулиці Хлібній, в районі Житнього ринку. Там по правій стороні майже по всьому відрізку стоять знаки «Зупинку заборонено», «Стоянку заборонено». Автомобілі ж паркуються у два ряди», – розповідають у муніципальній інспекції.

Нагадаємо, 17 травня 2021 у міській раді презентували інспекторів з паркування та розповіли, як вони працюватимуть.

З 1 червня інспектори з паркування розпочали роботу, однак упродовж тижня автомобілістів за порушення ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів лише попереджали. З 9 червня інспектори почали штрафувати водіїв за вказані порушення.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2021 року журналісти Житомир.info показували, як паркуються в центрі Житомира та розповідали, коли в місті з’являться платні парковки, а у квітні — про порушення правил паркування у дворах та альтернативу для автомобілістів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram