Японської кухнею в Україні вже практично нікого не можна здивувати. Постійно відкриваються нові заклади, в яких можна спробувати безліч страв за оригінальними рецептами. Тому суши с доставкой Кропивницкий часто вибирають і для подачі на стіл під час свят . Таке рішення дозволить значно заощадити час, оскільки вам не доведеться самостійно займатися приготуванням страв.

vinicius benedit  1GEAA8q3wk unsplash.0 - Замовити суші і роли на день народження в місті Кропивницький - чому б і ні

Переваги Суші Майстер

Кожен клієнт ресторанів даної мережі отримує таку вигоду як:

  1. Регулярні акції і пропозиції, які діють на різні категорії меню. Коли період дії знижки на один товар закінчується, з’являється інший по не менше вигідною ціною. Завдяки цьому ви завжди можете знайти страви, які коштують недорого.
  2. Спеціальна знижка 20% для іменинника. Скористатися цією пропозицією можно не тільки в день народження, а й за 3 дні до нього і після. Така знижка разова, але вона діє на все меню.
  3. Швидка доставка. З моменту підтвердження замовлення і до його отримання клієнтом проходить не більше години. Завдяки цьому ви можете бути впевненими, що замовлення приїде точно вчасно і гості не залишаться голодними. При цьому всі страви гарантовано доїдуть свіжими і з тією температурою, яка необхідна для подачі.

Але доступні ціни та оперативна робота кур’єрів, далеко не головна перевага Суші Майстер. Окремо необхідно поговорити про чудових смакових характеристиках страв.

bside by itame fujifilmgirl - Замовити суші і роли на день народження в місті Кропивницький - чому б і ні

Особливості меню Суші Майстер

СУШИСТ даного закладу роблять головний упор на якість начинки. Тут вона завжди в достатній кількості і з правильним дотриманням пропорцій. Завдяки цьому смак виходить збалансованим і насиченим. У ролах завжди достатньо риби і м’яса, тому якщо ви замовите такі страви на День народження, гарантовано не залишитеся розчарованими.

Сумнівів в якості начинки теж ніколи не виникає. Сушисти використовують виключно свіжі, натуральні продукти і ніякої підфарбованою риби. Великий досвід кухарів дозволяє готувати не тільки смачні, але і привабливі зовні страви, які не розпадаються. При цьому їх смак максимально близький до смаку оригінальних японських суші і ролів.

В вартість замовлення також включені такі добавки як:

  • васабі;
  • маринований імбир;
  • соєвий соус.

При бажанні клієнт завжди може збільшити їх кількість за невелику плату. На розсуд покупця також завжди залишаються прилади: навчальні або звичайні. Їх можна замовити в будь-якій кількості, залежно від кількості людей в компанії і їх переваг. Всі страви герметично пакуються, завдяки чому під час доставки не псується жоден рол. Страви приїжджають до покупця тільки в свіжому вигляді, оскільки їх приготування починається лише після підтвердження замовлення покупцем.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram