3b19308c0dc34e71cf9a708917e9392f preview w440 h290 - Завдяки «Нашому краю» на Житомирщині відбувся турнір з мініфутболу

В Олевську на Житомирщині з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся турнір з мініфутболу. Головним спонсором турніру став депутат Олевської міської ради, голова фракції політичної партії «Наш край» Сергій Вовк.

Традиційно, у День фізичної культури та спорту, в Олевську відбувся турнір з мініфутболу, цього разу – серед восьми команд ігроків 2008-2013 р.н. Попередньою участь у заході підтвердили 6 команд школярів, а в дійсності прибули на змагання 8 команд з Олевської та Білокоровицької територіальних громад. Всього – 96 юних спортсменів. Серед гравців була навіть дівчина – футболістка з команди «Радовель», – Поліна Сидорчук.

Футболісти показали справжнє свято футболу з емоціями рівня чемпіонату Європи. Захоплені овації від уболівальників, шалена підтримка та пристрасті з «жовтими» і навіть «червоними» картками від головного арбітра.

Переможцями мінітурніру заслужено стала команда «Штурм» м. Олевськ. Друге місце – команда «Тризуб» с. Тепениця. Третє – команда «Городок» смт Нові Білокоровичі. А кращим бомбардиром став гравець команди «Штурм» – Вадим Демедюк, який впродовж турніру забив сім голів.

До нагородження переможців долучилися і Олег Казюк – депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край», і Олександр Ковальчук – депутат Коростенської районної ради від «Нашого краю».

Всі команди, які взяли участь у змаганнях, отримали професійні футбольні м’ячі, а команди-переможці – кубки, медалі, грамоти. Перед початком турніру з нагоди свята Сергій Вовк вручив нову спортивну форму гравцям дорослої команди «Штурм» м. Олевськ.

Тож, завдяки підтримці «Нашого краю» спортивне свято вдалося. Футболу на Олевщині бути!

Пресслужба Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram