2017 11 29gadalka 550x367 w440 h290 - Жителька Житомира цілий місяць «зцілювалася» у ворожки, віддавши їй десятки тисяч гривень

Житомирянка упродовж місяця користувалася «послугами» вуличної ворожки, віддавши їй 46 тисяч гривень. А жителька Бердичева «зняла порчу» за 300 гривень та ювелірні прикраси. Ще одна житомирянка вирішила «обміняти» заощадження за допомогою добродійки, яка завітала до неї додому.

Про це 28 листопада повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«24 листопада до Житомирського відділу поліції звернулась 24-річна жителька обласного центру. За словами жінки, наприкінці вересня вона на вулиці познайомилась з жінкою, яка «передбачила» серйозні проблеми зі здоров’ям її доньки. Втім, нова знайома зазначила, що може зарадити проблемі, тільки потрібно провести кілька обрядів із заощадженнями. Піддавшись на умовляння, жінка погодилась «зняти порчу». Упродовж місяця вона кілька разів зустрічалась з «цілителькою» і загалом віддала їй 46 тисяч гривень. Ще за місяць жінка зрозуміла, що її ошукано, та звернулась до поліції», — інформує відділ комунікації.

27 листопада у Бердичеві 23-річна місцева жителька повірила у лихе зі слів незнайомки. У результаті «зняла порчу», віддавши ворожці 300 гривень, дві золоті каблучки та сережки.

Цього ж дня у м. Житомирі до 82-річної пенсіонерки завітала жінка, яки назвалась соціальною працівницею. Повідомивши господиню про нібито проведення грошової реформи, запропонувала тій обміняти «старі гроші на нові». Коли операція відбулася, неждана гостя пішла, прихопивши з собою всі заощадження бабусі – 4,5 тисяч гривень, 600 доларів США та 8 тисяч російських рублів. За годину пенсіонерка розгледіла, що у неї залишились сувенірні фантики, та зателефонувала до поліції.

За фактами шахрайств (ст.190 Кримінального кодексу України) правоохоронці розпочали досудові розслідування, у рамках яких встановлюють особи пройдисвіток та їх місце перебування.

Поліція вкотре закликає громадян до уважності і попереджає про ризики надмірної довірливості. Запам’ятайте самі і поясніть своїм літнім батькам, які проживають окремо від вас: нині держава не проводить жодних грошових реформ і ніякі фінансові операції на дому не здійснюються. Всі операції з грошима проводьте тільки у фінансових установах.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні інша житомирянка віддала ошуканцям 7 тис. грн, долари та євро за порятунок онука, а через два тижні бабуся позбулася 6 тис. грн, повіривши псевдоенергетикові, який пригрозив відключити їй світло.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram