7e9aa7c0bca4bf0228ca0214d1601c61 preview w440 h290 - Житомир починає співпрацю з приміськими ОТГ: підписали меморандум про партнерство

25 лютого в приміщенні Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування зібралися представники Житомирської, Оліївської, Тетерівської, Станишівської та Глибочицької об’єднаних територіальних громад для обговорення подальшої співпраці та партнерства.

Про це 26 лютого повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«У рамках проекту «Партнерство міських та сільських територіальних громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку», який реалізовує Інститут Громадянського Суспільства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», голови суміжних громад зі своїми командами напрацювали ідеї для проектів. До роботи долучились команди міст обласного значення та суміжні з ними громади. За декілька годин роботи, фахівці громад визначили пріоритетні напрямки для роботи та написання проектів. Ці проекти будуть супроводжувати фахівці громадської організації «Інститут Громадянського суспільства» для отримання організаційної та технічної допомоги у впровадженні проектів регіонального розвитку із започаткуванням співробітництва територіальних громад», — йдеться у повідомленні.

На важливості співпраці між сусідніми громадами наголосив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Децентралізація надала дуже багато механізмів співпраці для втілення спільних проектів, які будуть цікаві і місту, і передмістю. Ми можемо разом шукати донорів для цих проектів, частково фінансувати їх з власних бюджетів. Житомир не може розвиватися без громад, які знаходяться навколо, а цим громадам потрібні можливості міста. Тому ми маємо випрацювати модель взаємовигідного співробітництва», – зазначив очільник Житомирської ОТГ.

«Ми ввійшли в період боротьби за можливості розвитку територій громад спільною командою. Сьогодні вже всі ОТГ відчувають конкуренцію за кадри, гранти, інвестиції та ідеї. Механізм ММС нас посилює, тому ми тут сьогодні», — наголосив Юрій Матвійчук, голова Станишівської ОТГ.

Результатом семінару стало підписання Меморандуму про партнерство для втілення спільних проектів між представниками Житомирської міської територіальної громади та чотирьох приміських ОТГ.

1 - Житомир починає співпрацю з приміськими ОТГ: підписали меморандум про партнерство

2 - Житомир починає співпрацю з приміськими ОТГ: підписали меморандум про партнерство

3 - Житомир починає співпрацю з приміськими ОТГ: підписали меморандум про партнерство

Нагадаємо, ще на початку 2018 року в Житомирській міськраді збиралися налагоджувати співпрацю з головами прилеглих до міста ОТГ, сіл та районів. Інформацію про стан бюджетів приміських ОТГ за 9 місяців минулого року читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 4 квітня 2017 року депутати проголосували за надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж Житомира.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомир починає співпрацю з приміськими ОТГ: підписали меморандум про партнерство


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram