c0b7e54196d5e4539c4c9d4a116c7b48 preview w440 h290 - Житомир сподівається отримати грант від посольства Франції на розвиток спорту «на природі»

Житомир – одне з перших міст України, яке може отримати грантові кошти на розвиток out door спорту.

У цьому 16 серпня запевнив представник Міністерства спорту Франції Жакі Клербо у ході зустрічі з міським головою Сергієм Сухомлином, – пише пресслужба міськради.

«Посольство Франції зацікавлене у підтримці спорту «на природі», розвитку туризму, сталого розвитку та освіти у даному напрямку. Житомир, напевно, – найперспективніше місто в Україні, яке здатне поєднати у собі всі види наземного, повітряного та водного видів спорту», – цитує пресслужба Жакі Клербо.

Сергій Сухомлин наголосив, що Житомир має природні можливості для розвитку відкритого спорту.

«Житомир стає містом, знаним своїми культурними та спортивними подіями. Це і Teteriv open, і відкритий Чемпіонат на воді, і Корольов Авіа Фест… Тому ми зацікавлені у підтримці Посольства Франції і готові стати туристично-спортивним кластером, тим паче, що всі природні можливості у нас для цього є», – сказав мер.

Нагадаємо, 17 липня 2021 року в житомирському гідропарку пройшов шостий турнір з плавання на відкритій воді «Teteriv Оpen». До турніру долучились понад три сотні плавців.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році в ювілейному турнірі Teteriv Open у Житомирі взяли участь понад 250 спортсменів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram