На вулиці Троянівській у Житомирі 11 квітня маршрутка №5 «Мальованка – Польова» застрягла в ямі на дорозі.

Про це Житомир.info розповів водій Олександр, який проїжджав повз.

«Це трапилося сьогодні зранку на вулиці Троянівській, біля повороту на Подільську церкву. Там досить велика яма. Приїхала машина з відсівом: дорожники засипали в яму щебінь, а наверх відсів. Їхала маршрутка, «п’ятірка», провалилася в ту яму. Люди вийшли, почали штовхати, на жаль, я не відзняв початок. Водій побуксував, вибрався звідти, люди сіли і поїхали далі», — розповів свідок і надав відеозапис пригоди.

До патрульної поліції інформація про подію не надходила. Директор Житомирського АТП 11827, яке обслуговує маршрут №5, Віктор Белявський у коментарі Житомир.info сказав, що про цей конкретний випадок йому нічого не відомо, однак стан доріг в Житомирі жахливий.

«Дороги страшенно погані. Якщо вулиця Чуднівська, район Подільського мосту ще так-сяк, то вулиці Корольова, Параджанова – це просто жах, там треба їздити танками. Я нещодавно особисто зустрічався з мером Сухомлиним – він запевнив, що вулиці будуть ремонтувати, проводяться тендери. Дуже хочеться бачити ті тендери і ті ремонти. Ось зараз намічаються проводи, вулицею Західною, яка веде до міського цвинтаря, проїхати неможливо – яма на ямі. Ми несемо від цього більше втрат, ніж від тарифів чи пільговиків. Заміна дисків, колес, ресорів, ремонт кузовів. Страждаємо не тільки ми, страждають пасажири, які змушені підстрибувати на ямах», — прокоментував Віктор Белявський.

Нагадаємо, в лютому 2019 року на Вільському шляху в Житомирі в яму провалилася вантажівка з піском та камінням, яка приїхала засипати провалля. 28 березня в тролейбуса №15а через потрапляння в яму відпало колесо.

Як повідомляв Житомир.info, капітальний ремонт вулиці Параджанова у Житомирі розпочали восени 2018 року та продовжили в березні 2019. Вулиця Західна (дорога на кладовище) – в переліку 11 житомирських вулиць, які в 2019 році планують капітально відремонтувати.

В лютому 2019 ТДВ «Житомирське АТП-11827» відмовилося обслуговувати автобусний маршрут № 14 «вул. Соснова – хутір Затишшя», на який знайшли тимчасового перевізника.

З 1 по 3 квітня в межах Житомирської області патрульні поліцейські видали 10 приписів комунальникам за неналежне утримання доріг.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram