b7887535787de23ce5f894f4e86bf913 preview w440 h290 - Житомирська область має проблеми з економічною ефективністю, а з енергетичною – все чудово. Рейтинг Мінрегіону

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднило рейтингову оцінку областей за підсумками трьох кварталів поточного року.

Дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за січень-вересень 2018 року опубліковані на сайті міністерства 14 грудня.

Оцінювання проводилося за наступними напрямами: «Економічна ефективність», «Інвестиційний розвиток та зовнішньо економічна співпраця», «Фінансова самодостатність», «Ефективність ринку праці», «Розвиток інфраструктури», «Відновлювальна енергетика та енергоефективність».

Житомирська область за рік (у порівнянні з ІІІ кварталом 2017 року) в економічній ефективності втратила 14 позицій і за підсумками січня-вересня 2018 року займає 19 місце. Дві позиції втрачено за напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньо економічна співпраця» і в результаті – 18 місце. Фінансова самодостатність області теж трохи погіршилася: вона опустилася з 8 місця на 11. Розвиток інфраструктури незмінний – 17 місце як і рік тому.

Натомість покращилася ситуація на ринку праці, де Житомирська область піднялась на три сходинки і займає 7 місце. Найдинамічніше покращення за напрямом «Відновлювальна енергетика та енергоефективність», де область за рік з 12 місця піднялася на 9 позицій і входить до трійки лідерів, займаючи третє місце.

Як повідомляв Житомир.info, за 2017 рік Житомирська область займала в рейтингу Мінрегіону 12 місце: найкращі результати – четверті місця за напрямами «Економічна ефективність» та «Відновлювальна енергетика та енергоефективінсть».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram