0a30d56c0e3c4ca188c03833f635dc4b preview w440 h290 - Житомирська облрада хоче продати на електронному аукціоні приміщення на Малій Бердичівській

Житомирська обласна рада хоче провести приватизацію адмінприміщення на вулиці Малій Бердичівській.

Проект рішення двадцятої сесії Житомирської обласної ради VIІ скликання «Про приватизацію адмінприміщення, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 23-а» опублікували на сайті облради 19 листопада.

«Обласна рада вирішила: провести приватизацію адмінприміщення загальною площею 151,5 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 23-а, шляхом продажу на електронному аукціоні без умов», – йдеться у проектів рішення.

31 травня 2018 на сайті Житомирської обласної ради було опубліковане рішення сесії від 25.05.18 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації». У переліку – три об’єкти, серед них і адмінприміщення на вул. М. Бердичівська, 23-а.

27 квітня цього року на сайті облради був опублікований проект рішення сесії, згідно з додатком до якого у переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації, було 14 адрес, зокрема і адміністративне приміщення на Малій Бердичівській.

У лютому 2018 року на сайті обласної ради публікували проект рішення щодо приватизації адмінприміщення разом із земельною ділянкою, які знаходяться у Житомирі на вул. Мала Бердичівська, 23-а.

Адміністративне приміщення, про яке йде мова, Житомирська обласна рада хотіла включити у список об’єктів, що підлягають приватизації, ще у 2014 році: тоді був опублікований відповідний проект рішення сесії облради.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram