2017 07 27bibl  11 w440 h290 - Житомирська облрада не змогла призначити директора дитячої бібліотеки – не вистачило голосів

На сесії Житомирської обласної ради розглядали питання про призначення керівників трьох обласних бібліотек: підтримали лише двох.

За призначення директора комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» бібліотекаря цього закладу Олени Люблянської проголосували 59 депутатів, за призначення директора обласної універсальної бібліотеки ім. Олега Ольжича нинішнього директора Василя Врублевського – 53 депутати.

А ось питання призначення директора обласної бібліотеки для дітей в. о. директора Ольги Лепілкіної не набрало достатньої кількості голосів: «за» були лише 26 депутатів, більшість з яких з фракцій ВО «Батьківщина» та Опозиційний блок.

Фоторепортаж з обласної бібліотеки для дітей дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, в обласній ради 14 липня відбулось засідання п’ятьох конкурсних комісій, на яких погоджували кандидатури керівників комунальних закладів обласної ради.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирська облрада не змогла призначити директора дитячої бібліотеки – не вистачило голосів


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram