2017 06 02Dutychi porobki 14 w440 h290 - Житомирська облрада збирається погодити чотири звернення Державної служби геології та надр

Житомирська обласна рада на черговій сесії збирається погодити чотири звернення Державної служби геології та надр України.

Відповідні проекти рішень сесії 2 червня опубліковані на сайті облради.

Зокрема, планують погодити надання спецдозволу ТОВ на видобуток лабродориту в Хорошівському районі.

«Керуючись ст. 9-1 Кодексу України про надра,  ст. ст. 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Державної служби геології та надр України  щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами від 17.05.17   № 11016/13/12-17,   враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від                     , обласна рада вирішила погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «Поліський лабрадорит» з метою видобування лабрадоритів Добринського-1 родовища  площею 4,4 га, що знаходиться в Хорошівському районі Житомирської області», — йдеться в проекті рішення сесії.

Також облрада збирається погодити Держгеонадрам продаж на аукціоні дозволів на розробку двох ділянок руд в Олевському районі: циркон-рідкісноземельно-флюоритових руд Ястребецької ділянки та титан-апатитових руд ділянки «Юрівська».

Планують також погодити продаж на аукціоні спецдозволу на розробку рудопрояву, який знаходиться на території трьох районів.

«Керуючись ст. 9-1 Кодексу України про надра,  ст. ст. 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Державної служби геології та надр України  про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами   від  28.04.17 № 9781/13/12-17, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від             , обласна рада вирішила погодити продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою  геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, сульфідних мідно-нікелевих руд Прутівського рудопрояву, який знаходиться у Романівському, Пулинському та Баранівському районах Житомирської області», — зазначається в проекті рішення.

Як повідомляв Житомир.info, чергову сесію Житомирської обласної ради скликають на 27 липня

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирська облрада збирається погодити чотири звернення Державної служби геології та надр


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram