a3bf8598d052b792e453277b683bbc04 preview w440 h290 - Житомирська ОДА оголосила конкурс проектів для людей з інвалідністю і попередила: ніякої агітації та партійної символіки

Житомирська ОДА оголосила конкурс проектів соціального спрямування від громадських організацій.

Про це 3 квітня повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Житомирська ОДА оголошує конкурс з відбору проектів та програм від інститутів громадянського суспільства, яким буде надаватися фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році. Проекти мають бути спрямовані на соціальний захист осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення», — інформує прес-служба.

Програми (проекти, заходи) не повинні включати в себе, або бути спрямовані на надання матеріальної чи грошової допомоги громадянам. Кошти, які виділяються на фінансову підтримку програм (проектів, заходів), не можуть бути спрямовані на статутну діяльність громадських організацій або на матеріальне заохочення її членів. Рівень заходів має бути обласний.

Конкурсна пропозиція не повинна містити будь-яких політичних, релігійних або націоналістичних агітацій, — зауважує ОДА. Програми, проекти або заходи не можуть бути проведені з використанням символіки політичних партій, та не повинні містити політичну рекламу.

Проекти приймаються до 3 травня 2019 року за адресою: м. Житомир, майдан Корольова, 3/14, каб. 219. Контактна особа – Пінчук Олександр Миколайович, телефон – 0412-47-47-61, e-mail: [email protected]

«Конкурс проводиться відповідно до обласної комплексної Програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 21.12.2017 № 869 (зі змінами)», — повідомляє ОДА.

Перелік документів, бланк заяви та опису пропозиції можна завантажити ТУТ.

Нагадаємо, у 2019 році на Житомирщині 7 громадських організацій реалізовуватимуть соціально важливі проекти для населення на загальну суму 417 тис. 225 грн.

Як повідомляв Житомир.info, 3 квітня 2019 року Житомирський виконком відклав виділення бюджетних коштів на три культурних проекти через їхні кошториси.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram