47c060f0e027407f1d3f31ff52e7b135 preview w440 h290 - Житомирська ОДА оприлюднила розпорядження Бунечка про відсторонення від роботи невакцинованих працівників

На сайті Житомирської облдержадміністрації оприлюднене розпорядження голови ОДА Віталія Бунечка «Про забезпечення контролю за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19».

Документ про відсторонення від роботи невакцинованих працівників Бунечко підписав 1 листопада 2021 року.

«Першому заступнику, заступникам голови, керівнику апарату облдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації надати у письмовому вигляді до 04.11.2021 службі управління персоналом апарату облдержадміністрації інформацію про наявність COVID-сертифікатів або висновку про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19. У разі невиконання зазначеної вимоги з 08 листопада 2021 року вказані особи відстороняються від роботи до усунення причин, що їх зумовили», — йдеться у розпорядженні.

Крім того, Віталій Бунечко зобов’язав керівника апарату ОДА, керівників структурних підрозділів ОДА та голів райдержадміністрацій «забезпечити контроль за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 працівниками та державними службовцями».

byn vax - Житомирська ОДА оприлюднила розпорядження Бунечка про відсторонення від роботи невакцинованих працівників

Скріншот з розпорядження

Нагадаємо, 2 листопада голова ОДА Віталій Бунечко розповідав журналістам Житомир.info, що в Житомирській ОДА працює 504 особи і 95% вже вакциновані. Сам Бунечко отримав лише одну дозу вакцини.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні Уряду 22 вересня 2021 року міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко доповідав про ініціативу щодо запровадження обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади і їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій. Відповідний наказ МОЗ затвердило 4 жовтня 2021 року, він почав діяти з 8 жовтня. 20 жовтня 2021 року на засіданні Кабміну затвердили умови відсторонення від роботи невакцинованих працівників.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram