2017 10 30fiGur 5 w440 h290 - Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

Житомирська міська федерація фігурного катання отримала спортивний інвентар в рамках гранту міського голови.

Про це 30 жовтня повідомила прес-служба Житомирської міської ради. 

«В програмі розвитку фізичної культури та спорту було передбачено 180 тисяч гривень на гранти для спортивних організацій. У 2017 році гранти отримали 10 спортивних організацій. Одним з переможців стала федерація фігурного катання, яка отримала 15 тисяч гривень на реалізацію проекту, а саме на придбання роликових ковзанів», — інформує міськрада.

«Цей грант спрямований на те, щоб підтримати розвиток видів спорту або інші види фізичної активності, які стають популярними у нашому місті», – сказала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

 «Нестабільність занять на ковзанах не дає отримати повний розвиток, як би це могло бути при постійному існуванні льоду. На роликах у нас буде більше можливості займатися впродовж всього року. Нам пощастило виграти грант міського голови, завдяки якому отримали можливість придбати дві пари роликових рам, що спеціально створені для фігурного катання. На них можна робити практично всі елементи фігурного катання, і вони на 100% заміняють ковзани», – розповіла голова федерації Ірина Устимович.

З її слів, новий спортивний інвентар вже почали використовувати спортсмени, зокрема – юна перспективна фігуристка Юлія Коцаківська, яка вже випробувала «грантові» ковзани.

«Ми готуємося до змагань, які пройдуть в Києві другого грудня. Сподіваємось, що покажемо гарний результат», – додала Ірина Устимович.

Нагадаємо, в 2017 році гранти міського голови Сергія Сухомлина на розвиток спорту отримали 10 організацій.

Як повідомляв Житомир.info, 28 жовтня на місці колишнього «батутного містечка» в Житомирі відкрили льодову арену «Глобал ICE».

fiGur 3 - Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

fiGur 5 - Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

fiGur 2 - Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

fiGur 1 - Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

fiGur 4 - Житомирські фігуристи за грантові кошти придбали 2 пари роликових ковзанів і готуються до змагань у Києві

Фото міськради

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram