На проспекті Незалежності, одній з магістральних вулиць Житомира, подекуди на асфальті можна вгадати розміщення смуг руху, але в деяких місцях, особливо ближче до перехресть, розмітка «зникла». На прикладі проспекту Незалежності, від перехрестя з вулицею Східною і аж до початку проспекту Миру, можна побачити, що подекуди розділові смуги та пішохідні переходи зійшли разом зі снігом. Комунальники пояснюють, що відновлення дорожньої розмітки – це сезонне явище, бо часто вона наноситься фарбою, яка може протриматись близько 6 місяців. Директор КП «Управління автомобільних шляхів» Володимир Мазур у коментарі Житомир.info запевнив, що відновлення розмітки на вулицях міста розпочнеться найближчим часом з настанням теплої погоди.

«Дорожня розмітка, яка наноситься фарбою, має гарантійний термін експлуатації – пів року. І так складається, що потрібно кожного року поновлювати дорожню розмітку на вулицях міста. Складними ділянками для нас в першу чергу є місця скупчення людей, а особливо ринки. В зв’язку з поминальними днями – також і район міських кладовищ. Тому в першу чергу підприємство на цьому тижні розпочинає відновлення пішохідних переходів на цих ділянках. Що стосується осьових та тих ділянок, де учасниками руху є більше водії, то вже заключаються договори з підрядними організаціями. Але для нанесення розмітки потрібна більш тепла погода. Це перше. А друге – дорожня розмітка буде наноситись після ремонтних робіт дорожнього полотна», – каже директор КП «УАШ» Володимир Мазур.

Із настанням сприятливої погоди комунальники та підрядні компанії кинуть свої сили на відновлення розмітки на магістральних вулицях.

«Однозначно, якщо стан дорожнього полотна дозволить, то буде наноситись розділова смуга, а також розділові смуги рядності. В першу чергу, як ремонтні роботи, так і нанесення розмітки, наноситься по магістральних вулицях та тим вулицях, де рухається громадський транспорт», – каже директор КП«УАШ».

Нагадаємо, у Житомирі створили інтерактивну карту аварійних ям, які лататимуть після дощів.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські комунальники з середини квітня планували почати латати пошкоджені за зиму дороги, а в березні заступник мера Житомира Олександр Шевчук розповідав, які вулиці ремонтуватимуть в 2021 році.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram