2017 08 02mtyU11 w440 h290 - Житомирські копи повернули медикам чоловіка, який втік з психіатричної лікарні і влаштував сімейну сварку

1 серпня житомирські поліцейські отримали виклик про втечу з психіатричної лікарні чоловіка, якого нещодавно затримували з наркотиками.

Про це 2 серпня повідомила прес-служба управління патрульної поліції Житомира.

«1 серпня до управління патрульної поліції у м. Житомирі надійшло повідомлення про те, що з психіатричної лікарні №1 Житомирської області втік пацієнт, який знаходився в закладі на примусовому лікуванні. З’ясувалось, що даного громадянина нещодавно інспектори патрульної поліції вже затримували на провулку Червоному та віддали лікарям швидкої психіатричної допомоги», — інформує поліція.

Розшукуваного передали патрульним в орієнтування. Незабаром, під час опрацьовування виклику «сімейна сварка», інспектори патрульної поліції затримали чоловіка, який підходив під орієнтування, — зазначають у поліції.

Інспектори патрульної поліції передали чоловіка лікарям психіатричної лікарні №1 Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, 26 липня цього року патрульні затримали психічно хворого чоловіка, який по провулку Червоному бив вікна та продавав наркотики.

mtyU - Житомирські копи повернули медикам чоловіка, який втік з психіатричної лікарні і влаштував сімейну сварку

Фото патрульної поліції

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram