2017 10 03POliGon 01 w440 h290 - Житомирські лісівники пояснили ситуацію зі спірною частиною полігону, яку військова прокуратура вважає незаконно переданою

Інформація військової прокуратури Житомирського гарнізону від 3 жовтня 2017 року про незаконно передану мисливському клубу ділянку не відповідає дійсності.

Про це увечері 3 жовтня офіційно заявила прес-служба Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Лист ЖОУЛМГ на адресу Житомир.info публікуємо повністю. 

«Інформація про передачу земельної ділянки військового полігону комерційній структурі в договорі між Житомирським ОУЛМГ та ТОВ Мисливсько-рибальський клуб військових ветеранів є неправдивою.

Мисливські угіддя на території Наталівської сільської ради Новоград-Волинського району на землях Новоград-Волинської квартирно-експлуатаційної частини району надані у користування для ведення мисливського господарства товариству з обмеженою відповідальністю мисливсько-рибальському клубу військових ветеранів відповідно до рішення тридцять четвертої сесії обласної ради VI скликання № 1684 від 15.10.2015 р.

Порядок надання у користування мисливських угідь передбачений статтею 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Мисливські угіддя в межах будь-яких земельних ділянок надаються у користування за погодженням власників або користувачів цих земельних ділянок. Надання  у користування мисливських угідь здійснюється без вилучення земельних ділянок у їх власників або користувачів.

Вищезазначене рішення обласною радою прийняте на підставі подання Державного агентства лісових ресурсів України за погодженням з Новоград-Волинською КЕЧ району та Житомирською обласною державною адміністрацією, що передбачено статтею 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Правові, економічні та організаційні засади діяльності юридичних і фізичних осіб у галузі мисливського господарства та полювання визначаються Законом України «Про мисливське господарство та полювання», а не земельним законодавством.

Договором, укладеним між Житомирським ОУЛМГ та мисливсько-рибальським клубом  військових ветеранів, передбачено не передачу земельної ділянки Новоград-Волинської КЕЧ району, а умови ведення мисливського господарства мисливсько-рибальським клубом військових ветеранів.

Укладання такого договору є вимогою статті 21 Закону України «Про мисливське господарство» та пункту 3.2 рішення обласної ради.

Форма договору є типовою та встановлена центральним органом виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері навколишнього природного середовища», — йдеться в повідомленні прес-служби УЛМГ.

Як повідомляв Житомир.info, 3 жовтня прес-служба військової прокуратури Житомирського гарнізону повідомила, що суд визнав недійсним договір, яким землі оборони поблизу Новоград-Волинського, на яких розташований полігон Збройних Сил України, були незаконно передані в користування комерційній структурі для ведення мисливського господарства.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирські лісівники пояснили ситуацію зі спірною частиною полігону, яку військова прокуратура вважає незаконно переданою


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram