2017 06 01nbj;juihill w440 h290 - Житомирські митники виявили в автомобілі альбом з монетами СРСР та Російської імперії

Житомирські митники спільно з прикордонниками виявили альбоми з монетами Російської імперії.

Про це повідомляє прес-служба житомирської митниці.

«Співробітниками управління протидії митним правопорушенням Житомирської митниці ДФС спільно з працівниками Житомирського прикордонного загону у зоні діяльності митного посту «Виступовичі» затримано автомобіль марки KIA SOUL під керівництвом громадянина Росії, який намагався виїхати з України в Росію. На підставі оцінки ризиків транспортний засіб був виведений зі смуги руху «зелений коридор» на смугу руху «червоний коридор» для поглибленого митного огляду. У багажному відділі автомобіля в речовій сумці, без ознак приховування виявлено три альбоми для монет, в яких знаходились монети СРСР та Російської імперії різних років та різних номіналів у кількості 233 штук. Так, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, при вивезенні обмежених до переміщення товарів, через митний коридор України. Складено протоколи про порушення митних правил. Монети вилучено до винесення судом рішення у справі», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 1 травня в пункті пропуску «Вільча», що на українсько-білоруському кордоні, прикордонники відділу «Млачівка» Житомирського загону спільно з співробітниками фіскальної служби виявили в одному з автомобілів монету часів Російської імперії.

nbj;juihill - Житомирські митники виявили в автомобілі альбом з монетами СРСР та Російської імперії

Фото житомирських митників

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирські митники виявили в автомобілі альбом з монетами СРСР та Російської імперії


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram