acaeada2501417fee40a2e4acca04705 preview w440 h290 - Житомирські поліцейські практикувалися вгамовувати порушників під час виборів

26 лютого житомирські поліцейські разом з підрозділами Нацгвардії, рятувальниками та прикордонниками вз’яли участь у масштабних тактико-спеціальних навчаннях.

Про це 26 лютого на своїй сторінці у фейсбук написав керівник ГУНП в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«26 лютого провели масштабні тактико-спеціальні навчання із залученням підрозділів не лише поліції, а й Нацгвардії, рятувальників та прикордонників. Мета — відпрацювати алгоритми дій та порядок взаємодії у разі виникнення масових порушень публічного порядку у тих чи інших обставинах. Звісно, усього не передбачиш, але основні ситуації сьогодні пройшли: порушення правопорядку на виборчих дільницях, блокування пересування конвойної служби, виявлення підозрілих/вибухонебезпечних предметів, заворушення у пункті пропуску на кордоні та інші. Основною частиною навчань була практична, а під час підведення підсумків ще раз озвучили порядок взаємодії та правові підстави для тих чи інших рішень», — написав Вячеслав Печененко.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирські поліцейські практикувалися вгамовувати порушників під час виборів

Відео прес-служби ГУНП в Житомирській області

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2018 року житомирські поліцейські відпрацьовували навички затримання небезпечних злочинців.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram