6bb1050b5c7e53881dc927b2fdb913e4 preview w440 h290 - Житомирські прикордонники завернули екстремалів, які вирушили у «турпохід» в зону відчуження

Два випадки незаконного проникнення в зону ЧАЕС 13 жовтня попередили прикордонниками відділу «Іванків» Житомирського загону спільно зі співробітниками Національної поліції.

Про це 14 жовтня Житомир.info повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону.

«Під час виконання обов’язків служби правоохоронцями було виявлено жінку, яка мала намір перетнути тилову межу зони відчуження та потрапити на заборонену територію з метою екстремального туризму та відпочинку. Правопорушницею виявилась 22-річна громадянка України, жителька м. Київ. Згодом під час перетину паркану тилової межі зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення було виявлено ще двох осіб – любителів екстремального туризму. «Полоскотати свої нерви» на режимній території намагались чоловік та жінка, жителі Київщини та Донеччини», – йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирські прикордонники завернули екстремалів, які вирушили у «турпохід» в зону відчуження

На сталкерів склали адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення». Правопорушникам загрожує покарання у вигляді штрафу.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2017 року пресслужба Житомирського прикордонного загону розповідала про затримання трьох жительок Одеси та одного киянина, які намагалися потрапити до зони відчуження.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram