Подарувати квіти вчителю на 1 вересня є давньою традицією, але цього року волонтери пропонують замість того, щоб витрачати кошти на святковий букет, витратити їх на благодійність. Зокрема «Місія в Україну» пропонує до Дня першого вересня подарувати вчителю один гарний букет, а зекономлені кошти пожертвувати на користь дітей з комплексними порушеннями розвитку.

Долучитися до такої акції вирішили і в житомирській міській гімназії №23. Заступниця директора з виховної роботи Анна Тушак каже: батьки охоче приєдналися до такої благодійної акції.

«Ми вирішили долучитися до цієї акції від «Місія в Україну», яка називається «Діти замість квітів». Дізналися із соцмереж та від департаменту освіти Житомирської міської ради. На базі нашого навчального закладу є діти з особливими освітніми потребами, тому ми не залишаємося байдужими, і оскільки метою цієї акції є збір коштів для дітей з важкою інвалідністю, які потребують звичайно ж таки навчання і здобування якісної освіти, тому ці кошти будуть спрямовані на рахунки для розроблення освітніх програм, які спрямовані саме на розвиток таких діток. Зазвичай діти приносять і дарують букети, тому метою цієї акції є, щоб подарувати не багато букетів, а лише один вчителю, зробити з цим букетом селфі завантажити його в соцмережі відмітивши «Місія в Україну», а решту зекономлених коштів, які не витрачатимуться на додаткові букети вони збиратимуться в певну суму і перераховуватимуться на рахунок. Батьки завжди охоче долучаються, дуже важливо прищепити нашим дітям бажання допомагати ближнім», — розповідає заступник директора з виховної роботи житомирської міської гімназії №23 Анна Тушак.

Понад шість років подібну благодійну акцію підтримують і в загальноосвітній школі № 12. Але тут зекономлені кошти від купівлі букетів жертвують на подарунки для учасників антитерористичної операції.

«Наш заклад бере участь в акції, щоб зробити якийсь подарунок учаснику АТО замість квітів на перше вересня, ми в ній беремо участь щороку. І це всі руки війни з Росією, оскільки ми розуміємо наскільки це важливо, ми співпрацюємо з волонтерами та військовими частинами, і не тільки в цей день. Школа допомагає кожного дня. Це різні направлення, починаючи від листівок і закінчуючи смачними подарунками, солодкими подарунками. Ми окремо допомагаємо дітям з інвалідністю, а от сьогодні саме для учасників АТО. Ми ставимо спеціальну скриню, і кожен клас може туди внести гроші, ми не ставимо це на якийсь контроль, бо в цьому немає змісту, це благодійна допомога саме учасникам АТО», — каже директор СЗОШ № 12 Олександр Голяченко.

Такі благодійні акції у Житомирі набирають обертів. Зокрема, житомирянам пропонують замість квітів вчителям залишати корм для тварин. Волонтери обіцяють самостійно його забрати та навіть прозвітувати світлинами щасливих пухнастиків. Якщо бажаєте долучити до такої акції та передати корм для тварин, ви також можете зв’язатися із зооволонтером Світланою Петрівною у Viber за номером 0634838778 або через її сторінку на Facebook.

Нагадаємо, 29 серпня МОЗ оприлюднило поради щодо відзначення свята першого дзвоника в 2021 році.

Як повідомляв Житомир.info, 1 вересня 2014 року учні, вчителі та батьки житомирської школи №12 долучилися до акції «Замість квітів – допомога армії»: замість букетів для вчителів на зекономлені кошти школярі придбали синьо-жовті прапорці, а решту кожен бажаючий міг віддати на допомогу житомирським військовим.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram