cd1312593cbabe711636ed0b3e7d1cfd preview w440 h290 - Житомирські вузи не переходять на дистанційне навчання: вакциновані понад 80% працівників

У Житомирі студенти вищих навчальних закладів не переходять на дистанційне навчання і продовжують відвідувати заняття у звичному режимі.

Про це у коментарі Житомир.info 24 вересня розповіли в житомирських університетах.

Станом на ранок 24 вересня, у Поліському національному університеті вакциновані 90% працівників закладу і студенти продовжують очне навчання.

В університеті «Житомирська політехніка» щеплення отримали 81% працівників і заклад продовжує працювати у звичному режимі.

Не переходить на дистанційне навчання і студенти ЖДУ імені Івана Франка, тут вакциновані понад 80% працівників.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що дистанційна форма навчання впроваджується, якщо в закладі освіти вакциновані менше 80% працівників.

«При «жовтому» рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів. Їх перелік опублікований тут. Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися (!) з використанням технологій дистанційного навчання. Підкреслюю, освітній процес триватиме в дистанційному форматі», – наголосив міністр.

614b16a9f26a4945487944 - Житомирські вузи не переходять на дистанційне навчання: вакциновані понад 80% працівників

Як повідомляв Житомир.info, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС з 23 вересня 2021 року в усіх регіонах України буде встановлений «жовтий» рівень епіднебезпеки. На брифінгу 22 вересня перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко заявила, що в Житомирській області через неналежний рівень вакцинації з 23 вересня не зможуть працювати 218 шкіл та 265 дитсадків.

Цього ж дня, 22 вересня, уряд затвердив зміни до карантинних обмежень: дитсадки та початкова школа працюють незалежно від кольору зони, а для деяких категорій працівників вакцинація стане обов’язковою.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram