4b604beac106b20f6df1d249ad0ce340 preview w440 h290 - Житомирських дітлахів запрошують до створення рекордної картини про Україну

До Дня Незалежності в Житомирі планують створити картину рекордних розмірів, присвячену Україні. До написання полотнища запрошують дітей.

Про це 16 серпня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Ти у мене єдина». Дитяча картина акрилом із зображенням України має встановити український рекорд. Її писатимуть житомирські дітлахи до 30-річчя Незалежності України», – зазначають у міськраді.

Творчий процес триватиме в Домі української культури упродовж двох днів – 22 та 23 серпня. Час –з 10:00 до 17:00. Роботою керуватиме художниця Яна Сіхневич.

Стати авторами патріотичного полотна запрошуються діти від 7 до 16 років. Для участі у проєкті необхідно зареєструватися через гуглформу.

Як інформують у міськраді, картина матиме ширину 60 метрів і висоту 1,5 метра. Окремі сюжети композиційно об’єднуватимуться однією стилістикою.

«Образи-символи майбутньої картини характерні для України та близькі кожному українцю: калина, соняхи, мак, птиця, космос, літак «Мрія», вареники, борщ, хліб, рушник, пшениця, снопи, півень, курка, яблука, груші, гарбуз, Карпати, море, кораблі, пам’ятки архітектури, деякі міста України, Житомир і його цікаві місцини», – зауважують у міськраді.

24 серпня, у День Незалежності України, картину представлять на майдані Соборному у Житомирі.

Нагадаємо, День Незалежності України-2021 в Житомирі відзначать літературно-музичним марафоном «Народжені Незалежними», виступами лірників і кобзарів, «книжковою галявиною», показом українських стрічок. Також на Соборному майдані гратиме імпровізований оркестр дітей і дорослих, поруч працюватиме містечко з майстер-класами народних ремесел. На святкування планують витратити 250 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 9 серпня 2021 на майдані Соборному в Житомирі встановили 50-метровий флагшток, на якому до Дня незалежності повісять прапор розміром 14х8 метри.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram