2017 08 01pecenenko zatrimannya 1 w440 h290 - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік

Про затримання зловмисника, який підстрелив чоловіка у Коростені і втік з місця події 1 серпня розповів начальник ГУНП в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«30 липня в місті Коростень посеред білого дня між двома колишніми засудженими виникла суперечка, яка переросла в стрілянину. Внаслідок стрілянини один з них отримав вогнепальне поранення в стегно, зараз він знаходиться в Коростені на лікуванні. Оперативники одразу становили причетного до скоєння цього злочину — бувшого засудженого, який на автомобілі потерпілого виїхав за межі міста Коростень та області», — розповів Вячеслав Печененко.

За його словами, оперативники карного розшуку вирушили слідом за зловмисником, який переміщувався по Київській області та зупинився у місті Києві.

«Оперативно-технічними засобами було вирахувано приблизне місце його знаходження, був викликаний житомирський спецпідрозділ КОРД, і 31 липня була проведена блискуча операція щодо його затримання у місці його тимчасового мешкання у Києві. Під час огляду було вилучено пістолет, з якого було проведено кілька пострілів у місті Коростені. На нього були зареєстровані пістолет і автомат, однак автомат поки не знайдено. Враховуючи те, що і постраждалий, і сам нападник раніше мали проблеми з законом, вони не йдуть на контакт зі слідством, мовчать. Зараз з ними проводяться слідчі дії щодо знаходження ще автомата, нападник затриманий за ст. 208 ККУ. Сьогодні йому буде оголошена підозра», — розповів начальник ГУНП в Житомирській області.

За попередньою інформацією правоохоронців, конфлікт виник на побутовому ґрунті через борги.

Попри те, що і потерпілий, і його кривдник відмовляються від дачі показів, затриманому не вдасться уникнути покарання.

«Покарання він не уникне, тому що, по-перше, це був суспільно небезпечний злочин в людному місці, випадковим пострілом могла постраждати звичайна людина, яка знаходилась поруч. По-друге, ми вже маємо факт нанесення тяжких тілесних ушкоджень, і тому незалежно від того, буде заява чи ні, винний не уникне покарання», — зазначив Вячеслав Печененко.

pecenenko zatrimannya 5 - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік

pecenenko zatrimannya 2 - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік

pecenenko zatrimannya 4 - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік

pecenenko zatrimannya 3 - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік

pecenenko zatrimannya 1 - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирський КОРД у Києві затримав злочинця, який вистрелив у чоловіка і втік


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram