2017 05 0620170503 rozmitka 04 w440 h290 - Житомирський виконком на позачерговому засіданні першим розгляне питання підвищення вартості проїзду

Після свят, 10 травня о 10.00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Про це 5 травня повідомив сайт міськради.

В оприлюдненому порядку денному лише три питання:

1. Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

2. Про погодження розміщення офісу з продажу житла.

3. Про видалення зелених насаджень в м. Житомирі.

Нагадаємо, в інтерв’ю на початку квітня заступник мера Дмитро Ткачук говорив, що питання підвищення вартості проїзду розглянуть на черговому засіданні виконкому. 

Як повідомляв Житомир.info, питання збільшення до 5 гривень вартості проїзду в міських маршрутках розглядали на позачерговому засіданні виконкому 17 березня цього року, але його відклали через лист Антимонопольного комітету і непідписання перевізниками додаткових пунктів до угод. Згодом заступник мера Дмитро Ткачук на брифінгу заявив, що перевізниками була зареєстрована заява про оголошення страйку: вони з 20 березня не виїдуть на маршрути і не будуть їх обслуговувати, якщо тариф не підніметься до 5 грн. Ввечері 19 березня перевізники повідомили, що страйку не буде і всі маршрутки виїдуть. Після цього Ткачук розповів про домовленості з перевізниками: вони мають усунути недоліки, до яких мав претензії АМКУ, підписати додаткові угоди, якими зобов’яжуться встановити валідатори та оновити рухомий склад, і лише тоді питання розглянуть на засіданні виконавчого комітету — не раніше квітня.

Житомир.info

 


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram