Якщо зібралися до Південної Пальміри, то можете отримати бонус. На цю подію всі чекали довго і нарешті вона відбудеться! Dorofeeva виступатиме в Одесі у нічному клубі Ibiza (Ібіца) на пляжі Аркадія (центральна алея). Вже зовсім скоро – 4 липня 2021 р. кожен гість заходу матиме змогу насолодитися чарівним голосом Наді та неперевершеною постановкою шоу. Пропустити таке неможливо! Приходьте і не пошкодуєте.

Фантастичне перетворення

Здається, що зовсім недавно вся Україна підспівувала під час виступу гурту «Время и стекло», а вже зараз все змінилося, і на сцені з’явилася трохи зухвала та безмежно енергійна DOROFEEVA. Нові образи, нові зачіски, нові танці, нове звучання! Незмінний лише талант.

Перший трек «Gorit» був написаний самою Надією разом з Потапом, і він одразу залетів на перші строчки різноманітних музичних чартів. Навіть у міжнародному рейтингу дебютна композиція трималась досить довго. Це можна вважати справжнім успіхом як для української виконавиці в цілому, так і особисто для проєкту DOROFEEVA. Кліп, знятий на цю пісню, на теперішній час має 55 мільйонів переглядів на YоuTube.

60d5bd541ff29 original w859 h569 - Житомирян на відпочинку в Одесі чекає приємний бонус - сольний концерт DOROFEEVA

Про ЕР dofamin

Якщо зазирнути до енциклопедії, то можна дізнатися, що дофамін виконує функції первинного месенджера та бере участь у регуляції різноманітних біохімічних процесів. А по-простому, цей гормон спонукає нас діяти! Не просто сидіти, склавши руки і чекати на щастя, а створювати його самостійно. І тоді настане справжнє задоволення.

Все це є і у дебютному міні-альбомі DOROFEEVA. П’ять неймовірних композицій, кожна з яких розповідає окрему історію, але всі вони поєднані одним – дія, почуття, життя. Кожен трек пов’язаний з власними спогадами співачки. Мабуть, тому альбом вийшов чесним і відвертим. І його хочеться слухати знову і знову!

Але живий виступ у сто разів кращій за будь-який запис, навіть, дуже якісний.

60d5bd5e3bec1 original w859 h569 - Житомирян на відпочинку в Одесі чекає приємний бонус - сольний концерт DOROFEEVA

Чого чекати від шоу?

Чистого живого звуку, експресії, відвертості, чуттєвості та неймовірного драйву!

А під романтичну пісню zavisimost можна трохи посумувати або потанцювати – вирішувати вам.

Ви зарядитесь позитивною енергією на довгий час, адже Надя – та ще запальничка!

Цього вечора ви зможете почути усі п’ять чудових композицій:

  • a tebe…
  • gorit
  • bam bam
  • vecherinka
  • zavisimost
    60d5bd6e20d01 original w859 h569 - Житомирян на відпочинку в Одесі чекає приємний бонус - сольний концерт DOROFEEVA


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram