2ec04aa3a0cb2f29e80df39331b537f0 preview w440 h290 - Житомирян закликають приносити в банк монети номіналом 25 копійок, щоб допомогти онкохворим дітям

З 1 по 30 вересня фонд «Таблеточки» спільно з Національним банком України проводять всеукраїнську акцію «Монетки дітям». Мета акції зібрати монети номіналом у 25 копійок, які вже вийшли з обігу, та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба благодійного фонду «Таблеточки».

«Українці досі тримають у себе 1,5 мільярда монет номіналом 25 копійок. Це близько 400 мільйонів гривень. Цими монетами вже неможливо скористатися. Оскільки вони вийшли з обігу рік тому і ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей», – йдеться у повідомленні.

Взяти участь в акції може кожен охочий: з 01 до 30 вересня 2021 року потрібно віднести монети номіналом у 25 копійок у найближче відділення банку-партнера та переказати кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Організатори закликають долучатись до акції навчальні заклади та організації. Інструкція, яка допоможе організувати збір коштів та взяти участь в акції, знаходиться тут.

Як повідомляв Житомир.info, в Україні з 1 жовтня 2020 року вивели з обігу монети номіналом 25 копійок і старі гривневі банкноти.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram