Які можливості відкриває програма Еразмус+ для студентів, викладачів та представників громадських організацій Житомира розповіли фахівці національного офісу Еразмус+ в Україні в суботу, 9 лютого. На що звертати увагу, як заповнювати заявку на участь у програмах, які умови та можливості співпраці — про усе це розповідали житомирянам у приміщенні муніципалітету представники національного офісу.

«Не дивлячись на вікові обмеження є можливості з навчання, на обміни, повний курс магістратури, якщо ви викладач — ви можете поїхати на викладання в європейський університет, якщо ви молодіжний працівник, ви також можете поїхати на обміни. Якщо ви представник молоді, ви де вікові обмеження, на жаль, до 30 років, але від 13, що стосується також школярів, ви можете поїхати на тренінги, літні школи, конференції, семінари. Це колосальний досвід, який ви також можете підкріпити волонтерським проектом — від трьох місяців, до цілого року знаходитись в європейській організації і організовувати певну свою діяльність в рамках того, чи іншого проекту за абсолютно різними тематиками», — розповідає менеджер з комунікацій національного офісу Еразмус+ в Україні Катерина Жданова.

Фахівці радять долати нерішучість і подавати свої заявки на участь у програмі. Кожна вікова група, а також для люди, які працюють в різних напрямках можуть знайти проекти за своїми інтересами та можливостями. У разі необхідності представники національного офісу Еразмус+ в Україні готові допомогти консультацією та

«Перший крок, щоб податись на Еразмус+ — це зателефонувати нам. Я сподіваюсь, що мої колеги мотивують, розкажуть як це зробити легко і повірити в себе. Другий крок — це частковий фактор відсіювання тих кандидатів, які так і не подаються, але дають місця абсолютно готовій людині. При тому, я ніколи не залишаю віри в ту людину, яка в цьому році не взяла участь, тому що вікових обмежень немає і вона може скористатись і в 60 років. Найстарший студент на спільних магістерських програмах — йому 62 роки, він іспанець, це вже його п’ята магістерська програма», — каже Катерина Жданова.

Подібні презентації дають можливість студентам, викладачам, представникам громадських організацій побачити можливості для власного розвитку, переконані у муніципалітеті.

«Це дуже класна можливість для молодих людей, для студентів, для громадських активістів. Тут кожен міг знайти свою нішу. Для викладачів, для людей кому вже за 35. Вони так само побачили свої можливості, для соціального підприємництва і бізнесу. Тобто, дуже багато можливостей. Треба не лінуватися, написати, зайти на сайт, заповнити заявку. Є деякі фінансові питання, але якщо є бажання, то сьогодні дано дуже багато важелів, як ці бажання втілити в життя», — вважає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомирянам презентували можливості, які відкриває програма Еразмус+ в Україні


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram